Naujienos

2023-11-29

Platus gydomųjų kurortų pasirinkimas pagal susirgimus

Renkantis sanatorinį gydymą labai svarbu pasirinki būtent Jums tinkamą kurortą pagal susirgimus.

2023-11-29

Dažniausiai užduodami klausimai apie sanatorinį gydymą

Dažniausiai užduodami klausimai apie sanatorinį gydymą ir poilsį sanatorijose. Kaip praleisti atostogas, kad grįžus namo jaustumėtės pailsėję ir sustiprėję.

2023-11-24

Plaukų transplantacija (plaukų persodinimas): Viskas ką būtina žinoti apie plaukų persodinimą

Plaukų transplantacija (plaukų persodinimas): Viskas ką būtina žinoti apie plaukų persodinimą 

Plaukų persodinimas tai procedūra, kurios metu chirurgas perkelia plaukus iš donorinės srities (dažiausiai pakaušio zonos) į nuplikusią galvos sritį. Plaukų persodinimas yra ilgalaikis ir natūraliai atrodantis plaukų atkūrimo metodas.

2023-11-20

Lankytinos vietos. Ką pamatyti ir nuveikti Stambule?

Stambulas, žavesio kupinas, didžiausias miestas Turkijoje, kuriame praeitis eina koja kojon su dabartimi ir kiekviename žingsnyje iškyla praėjusių laikų didingas palikimas. Dviejų žemynų – Europos ir Azijos – sankryžoje įsikūręs įspūdingasis miestas atspindi tai, kas geriausia iš abiejų žemynų.

2023-11-07

Lankytinos vietos. Ką pamatyti ir nuveikti Antalijoje?

Antalija - lietuvių itin mylimas kurortas, o taip pat penktas pagal dydį miestas Turkijoje. 
Kiekvienas keliautojas, atvykstantis į Antalijos provinciją, nesvarbu, ar tai Alanija, Belekas, Kemeras ar Sidė, turi skirti laiko Antalijos senamiesčiui aplankyti. 

2023-09-08

Kas yra sanatorinis gydymas?

Sanatorinis gydymas - tai gydymas, pagrįstas natūraliais ir pritaikytais gamtiniais veiksniais, paremtas senomis tradicijomis, integruotomis į šiuolaikinę mediciną.

2023-09-01

Dažniausiai užduodami klausimai apie sanatorinį gydymą

Sanatorinis gydymas - tai kompleksinio gydymo programa, sudaryta siekiant visapusiškai gerinti jūsų fizinę ir emocinę sveikatą, skatinant atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius.

2023-08-16

Sanatorinis gydymas Birštono kurorte

Birštonas – vienas seniausių ir žymiausių kurortų Lietuvoje.  Birštonas vilioja poilsiautojus savo išskirtiniu, alsuojančiu ramybe  kraštovaizdžiu,  grynu  gaivinančiu oru, gydomaisiais mineralinio vandens šaltiniais. Kurorto sanatorijos ir SPA centai traukia ramybės išsiilgusias sielas stiprinti  sveikatą bei atgauti jėgas.

2023-08-09

Druskininkų kurorto istorija

Druskininkų miesto vardas kilęs nuo žodžio - druska. Žinoma, kad druska buvo garinama čia jau XIV amžiuje, o jos gavyboje dirbę žmonės buvo vadinami druskininkais. 

2023-04-17

Nusivylę eilėmis ir kainomis lietuviai traukia gydytis svetur: dantims „sutaupo“ ir 10 tūkst., tačiau įspėja neapsigauti

Nusivylę eilėmis ir kainomis lietuviai traukia gydytis svetur: dantims „sutaupo“ ir 10 tūkst., tačiau įspėja neapsigauti

2023-04-07

Vietoje spindinčios šypsenos – „ryklio“ dantys: lietuvė gailisi pasitikėjusi Turkijos klinika, įspėja ir kitus

Eglės (vardas redakcijai žinomas) svajonė turėti spindinčią šypseną, baigėsi liūdnai. Mergina gailisi, patikėjusi vienos klinikos Turkijoje reklama, kad galės džiaugtis cirkonio dantų karūnėlėmis vos už 2500 eurų. Ji nė nesitikėjo, kad siekis sutaupyti baigsis didelėmis sveikatos bėdomis ir išlaidomis.

2023-04-06

Vis daugiau lietuvių Turkiją atranda ne tik kaip atostogų šalį: čia išpildo ir savo svajones

Turkijoje stebimas smarkiai išaugęs turistų iš Lietuvos srautas. Žmonės į šią šalį plūsta ne tik atostogauti, bet ir pagerinti sveikatos. Daugybė žmonių čia skrenda taisytis dantų, pasidaryti plastinių operacijų ar persodinti plaukus. 

2023-01-12

Mineralinio vandens nauda kineziterapijai

Kineziterapija mineraliniame vandenyje – tai ne tik puiki reabilitacijos, ligų gydymo, bet ir jų profilaktikos priemonė. Kineziterapija mineraliniame vandenyje teigiamai veikia bendrąsias organizmo funkcijas (medžiagų ir hormonų apykaitas ir kt.)

2022-02-17

Plaukų persodinimas Turkijoje atsiliepimai

Plaukų persodinimą Turkijos medikams patikėjęs Robertas džiaugiasi savo sprendimu ir dalijasi savo įspūdžiais bei atsiliepimais po transplantacijos procedūros.

2022-02-08

Plaukų persodinimas Turkijoje atsiliepimai

Plaukų persodinimą Turkijos medikams patikėjęs Mantas džiaugiasi savo sprendimu ir dalijasi savo įspūdžiais bei atsiliepimais po transplantacijos procedūros.

2021-12-30

Pagalbinis apvaisinimas In Vitro Turkijoje

Pagalbinis apvaisinimas In Vitro arba IVF - viena populiariausių procedūrų Turkijoje, kurias renkasi pacientai iš užsienio. Turkijoje kasmet atliekama 50 000 pagalbinio apvaisinimo procedūrų. 

2021-12-23

Klausos ir kalbos centre Lenkijoje teikiamos paslaugos

Tarptautiniame klausos ir kalbos centre Lenkijoje teikiamos vaikų ir suaugusiųjų ausų, nosies, gerklės ligų ir sutrikimų profilaktikos, diagnostikos, gydymo ir reabilitacijos paslaugos. Taip pat siūlomos ir klausos implantų implantavimo paslaugos: kochlearinės, vidurinės ausies ir kaulo laidumo implantacijos. 

2021-12-20

Tarptautinis klausos ir kalbos centras Lenkijoje

Klausos ir kalbos centras Lenkijoje specializuojasi vaikų ir suaugusiųjų klausos ir kalbos ligų gydyme. Centre atliekamos gerklės, ausų, nosies, sinusų, gerklų operacijos, taip pat siūlomos kochlearinių, vidurinės ausies implantų ir kaulo laidumo implantų implantavimo paslaugos.

2021-09-16

Odontologijos paslaugos Turkijoje

Vis dažniau lietuviai odontologijos pasaugas atlikti renkasi Turkiją. Turkijoje siūlomos plataus spektro kokybiškos odontologijos paslaugos už dažnu atveju mažesnę kainą.

2021-09-15

Odontologija Turkijoje

Vis daugiau lietuvių patiki Turkijos medikams savo sveikatą ir grožį. Viena iš populiariausių sričių kurias pacientai renkasi yra odontologija. Juk odontologijos paslaugos Turkijoje ne tik kokybiškos, bet dažnu atveju ir gerokai pigesnės.

2021-09-15

TOP-5 populiariausios plastinės operacijos 2020 metais

TOP-5 populiariausios plastinės operacijos 2020 metais: krūtinės didinimas, rinoplastika, akių vokų plastika, veido patempimas, pilvo plastika. Medicininis turizmas Turkijoje.

2021-09-09

Medicininis turizmas. Kodėl verta pasirinkti Turkiją?

Turikija viena iš trijų populiariausių medicininio turizmo šalių. Ši šalis per pastaruosius 10 metų investavo daugiau nei 25 milijardus eurų ne tik į medikų išsilavinimą, bet ir į naujų ligoninių statybas bei moderniausios medicininės aparatūros pirkimą.

2021-09-09

Barzdos ir ūsų transplantacija

Plaukų persodinimas labai populiari procedūra Turkijoje. Dažnėja atvejų, kad žmonės prašo plaukus persodinti ne tik ant galvos, bet ir veido srityje. Pavyzdžiui, vyrai pageidauja tankesnės barzdos ar vešlesnių ūsų. 

2021-08-15

Plaukų transplantacijos metodas - FUE

Labiausiai paplitęs plaukų transplantavimo metodas – FUE (Follicular Unite Extraction). Kuo šis metodas ypatingas skaitykite straipsnyje.

2021-08-11

Kas yra plaukų transplantacija?

Plaukų transplantacija yra estetinės chirurgijos procedūra, kurios metu stiprūs plaukų folikulai, iš paciento plaukuotos pakaušio odos dalies (donorinės zonos), kuriai būdingi tankūs plaukai persodinami į nuplikusias galvos sritis.

2021-08-10

Noriu daryti plaukų transplantaciją. Ką turiu žinoti?

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai apie plaukų transplantaciją.

2021-08-06

Kaip teisingai pasirinkti gydymą užsienyje?

Populiariausios medicininio turizmo šalys išlieka Turkija ir Indija, daugiau nei 75% pacientų kreipiasi į medicininį turizmą siūlančias įmones norėdami suplanuoti medicinines keliones į šias šalis. Kodėl? Todėl kad čia gauni aukštos kvalifikacijos paslaugas už mažesnę kainą.

2021-08-06

Ką reikia pasakyti gydytojui prieš plaukų transplantacijos procedūrą?

Prieš plaukų transplantacijos procedūrą gydytojui reikia pateikti informaciją apie paciento sveikatos būklę ir padaryti kokybiškas galvos nuotraukas (pakaušio, iš kurio dažniausiai imami transplantai, ir srities, į kurią norėtųsi plaukus persodinti).

2021-08-03

Plaukų persodinimą Turkijos medikams patikėjęs lietuvis neatsidžiaugia savo sprendimu

Plaukų persodinimą Turkijos medikams patikėjęs lietuvis neatsidžiaugia savo sprendimu. „Turkijos medikai man pasirodė itin rūpestingi, pradedant vairuotoju, baigiant vyriausiuoju gydytoju, kuris prižiūrėjo visą plaukų transplantacijos procedūrą."

2021-08-02

Tendencijos keičiasi: Lietuviai keliauja į Turkiją ne degintis, o gydytis

Tendencijos keičiasi: Lietuviai į Turkiją keliauja ne degintis, o gydytis arba atlikti medicininių grožio procedūrų. Pagal medicininį turizmą Turkija užima trečią vietą pasaulyje. Užsieniečiai čia atvyksta pagalbinio apvaisinimo, plaukų transplantacijos, skrandžio mažinimo ir kitų procedūrų.

2021-08-02

Atostogos palatoje, Turkijoje

Kažkam paplūdimyje veidą glosto saulės spinduliai, o jiems į veidą šviečia operacinės lempos. Medicinos turistai noriai kraunasi lagaminus tokioms atostogoms, apie kurias dauguma nė nepagalvotų. Viena iš jų pamėgtų krypčių – Turkija.

2021-04-27

Esame oficialūs Turkijos medicininio turizmo atstovai Lietuvoje!

2016 m. Rugsėjo 08 d.  ABK Travel tapo oficialūs Turkijos medicininio turizmo atstovai Lietuvoje! Mūsų įmonei tapus THTC nare, Lietuvos piliečiams atsivėrė naujos galimybės gauti kokybiškas bei palyginti nebrangias įvairaus profilio medicinines paslaugas Turkijoje.

2021-04-19

Kokius susirgimus gydo Karlovy Vary kurorte?

Kurortas Kalovy Vary (Čekija) specializuojasi virškinimo trakto ir medžiagų apykaitos susirgimų gydyme. Karlovy Vary gydomasis mineralinis vanduo yra unikalus savo sudėtimi ir idealiai tinka gydant šiuos susirgimus.

2021-04-08

Iš Turkijos lietuvis grįžo su vešlesniais plaukais: po kelionės į Stambulą gailisi tik vieno

Marius negali atsidžiaugti, kad persodinti plaukus patikėjo Turkijos medikams. Už plaukų transplantacijos operaciją Turkijoje jis sumokėjo žymiai pigiau negu ji būtų kainavusi Lietuvoje, o ir ligoninės personalo darbu bei jam skirtu dėmesiu liko sužavėtas, rašoma pranešime spaudai.

2021-03-24

Susikurkite sanatoriją namuose: trys būdai, kaip atsipalaiduoti, neišėjus iš namų ir neišleidus krūvos pinigų

Šaltuoju metų laiku siaučiant virusams ir infekcijoms, dauguma lietuvių ypač susirūpina savo sveikata. Specialistai pataria, kaip namuose susikurti asmeninę sanatoriją ir kokias gydomąsias procedūras galime atlikti patys.

2020-12-30

Reikia pailsėti

SPA arba sveikatingumo atostogos būtinos, o šiemet jos dar ir labai madingos. Ne dieną ar dvi, ne ilgąjį savaitgalį, o taip, kaip žmonės anksčiau ilsėdavosi kurortuose – po keletą savaičių ir ilgiau. Anot turizmo agentūros „ABK Travel“ vadovės Lianos Sokolovos-Andruškevič, naujovių yra tikrai labai daug, o mes išsirinkome labiausiai dėmesį patraukusias poilsio, grožio ir sveikatos oazes.

2020-12-16

Kokių maisto produktų reikėtų vengti pusryčiams?

Neretai mūsų pusryčiai – tai vienas kavos puodelis. Dažniausiai sakome, kad rytais apetito nėra arba trūksta laiko papusryčiauti. Gerai, jeigu pavyksta greitai ką nors užkasti, nes išgėrus tik kavos puodelį pietų sulaukti tampa sudėtinga. O dirbti tuščiu skrandžiu ne itin malonu.

2020-12-02

Kaip teisingai pasirinkti kurortą sanatoriniam - kurortiniam gydymui?

Prieš vykstant į sanatoriją sveikatinimui arba gydymui vertėtų atidžiai pasirinkti būtent jums tinkamiausią kurortą bei sanatoriją. Kiekvienas kurortas turi savo tam tikras indikacijas ir kontraindikacijas. Todėl svarbu žinoti koks kurortas tiktų būtent jums, kad gydymas būtų veiksmingas. 

2020-12-02

Nenešiokite akmenų inkstuose!

Akmenys inkstuose susidaro dėl nenormalaus šlapimo kristalizavimo, dėl kito akmens arba svetimkūnio šlapimo takuose. Priežastys, kurios padidina tikimybę akmenų formavimuisi: amžius, lytis, genetinis polinkis, lėtinė dehidratacija, nejudėjimas ilgą laiką, medžiagų apykaitos sutrikimai, pasikartojančios arba nepagydomos šlapimo takų infekcijos.

2020-09-30

Nugaros skausmas. Kaip jo išvengti?

Nugaros skausmas – vienas dažniausiai pasitaikančių sveikatos sutrikimų, nuo kurio kenčia įvairaus amžiaus žmonės. Priežastys yra labai įvairios – tai gali lemti netaisyklinga laikysena, per mažas fizinis aktyvumas, raumenų patempimas  ir t.t.

2020-09-27

Sanatorinis - kurortinis gydymas

Gamta gydo – taip sakydavo senovės graikų gydytojai. Sveiką ar ligotą žmogų, kaip gamtos vaiką intuityviai traukė natūralūs gamtiniai veiksniai: oras, saulė, vanduo. Tai aktualu ir mūsų moderniais laikais...

2020-09-10

Natūralių alaus vonių Europos centras

Natūralių alaus vonių Europos centras įsikūręs 6 km nuо Kаrlоvy Vary. Senovės slavai virdavo stiprų geros kokybės alų. Šitą  tradiciją Natūralių alaus vonių Europos centras išsaugojo iki dabar. Puikus tamsus gyvas nefiltruotas ir nepasterizuotas alus, išsaugojęs visus savo vitaminus ir mikroelementus, pilamas į kubilus ir naudojamas procedūroms.

2019-09-18

Į Turkiją – ne tik ilsėtis, bet ir pastoti ar susigrąžinti plaukus

Turkijoje yra puikiai išvystytas medicininis turizmas. Ar žinojote, kad Turkija yra šalių, pritraukiančių daugiausiai medicinos turistų pasaulyje, trejetuke ir populiariausia valstybė į kurią traukia gydytis europiečiai?

2019-09-18

Italija – Rojaus kampelis sveikatos gerinimui

Čia paprasta suderinti poilsį su visavertėmis kosmetinėmis ir gydomosiomis procedūromis, bei gauti kokybišką įvairių susirgimų gydymą.

2019-02-22

Dirbtinis apvaisinimas Šiaurės Kipre

Šeimoms, kurios nori susilaukti vaikų dirbtinio apvaisinimo pagalba yra sukūrta keletą metodų. Vienas iš tokių metodų – tai kiaušialąstės donorystė.