Lietuva / Temos / Poilsis,gydymas-Druskininkuose

Druskininkuose sugrįžta jėgos.

Moderniausias Lietuvos kurortas, kurio teikiamomis paslaugomis, gydymo procedūromis ir nuostabia gamta galima mėgautis ištisus metus. Druskininkuose trykštantys sūrūs mineralinio vandens šaltiniai ne tik davė vardą kurortui, bet ir tapo poilsiautojų traukos objektu. Nepakartojami šilai, Lietuvos upių tėvo Nemuno vingiai, vietinių gyventojų nuoširdumas ir ramus kurorto gyvenimo ritmas sužavi kiekvieną čia apsilankiusį.

Druskininkų mineraliniai vandenys buvo žinomi jau XIII amžiuje, o praėjus dar penkiems šimtmečiams Druskininkai buvo paskelbti gydomąja vietove. Ir neveltui – dėl miestą juosiančių pušynų ir daugybės vandens telkinių oras čia ypač švarus ir gaivus. Druskininkai – ideali vieta pailsėti, atgauti jėgas, atsipalaiduoti, gerai praleisti laiką. 2003 m. žurnalo „Newsweek“ paskelbtame dešimties geriausių kurortų, į kuriuos verta nuvykti, sąraše Druskininkai paminėti kaip geriausias Europoje balneologijos kurortas.

Kurorte tinkamiausia vieta tiems, kurie nori pagerinti savo sveikatą. Kvėpuosite grynu oru, gersite mineralinį vandenį, trykštantį tiesiai iš natūralių šaltinių, ilsėsitės natūraliose gydomosiose purvo voniose, atsipalaiduosite sanatorijose. Ir tai tik keli iš daugelio stiprybę teikiančių malonumų, kuriuos galima patirti Druskininkuose. Mieste ir aplink jį nėra jokių didesnių taršos šaltinių, jis labai švarus, sveikas ir tinkamas poilsiui.


Svarbiausias kurorto natūralus gydomasis veiksnys – įvairios mineralizacijos (mažos, vidutinės, didelės ir sūrimai), chloridiniai natrio-kalcio-magnio vandenys. Mineraliniai vandenys naudojami įvairioms balneologinėms procedūroms ir gėrimui.


Kurorto mineraliniai vandenys ir purvas efektyviai gydo:

  • sąnarių,
  • stuburo,
  • kvėpavimo,
  • širdies ir kraujotakos,
  • nervų sistemos,
  • ginekologijos,
  • skrandžio,
  • kepenų,
  • žarnyno ir odos ligas.

Buteliuose išpilstytas vanduo yra silpnesnės mineralizacijos, tačiau puikiai atgaivina ir suteikia organizmui reikalingų mikroelementų.

Pastarąjį dešimtmetį ypač sparčiai modernėjęs Druskininkų kurortas gali patenkinti net ir išrankiausią skonį. Mieste esančiuose SPA centruose siūlome mėgautis įvairiomis grožio ir sveikatos procedūromis, pailsėti puikiai įrengtuose patogiuose viešbučiuose. Kultūros mylėtojus kviečiame aplankyti miesto ir jo apylinkėse esančius muziejus, architektūrinius paminklus, nepaprastus gamtos objektus. O norinčių linksmai praleisti laiką laukia vandens parkas, kuriame – smagūs nusileidimo takai, pirčių kompleksas, vandens krepšinis ir kitos pramogos.

Pasirink poilsį!
Poilsis Lietuvoje, sanatorijos Druskininkuose:

Druskininkai – ideali vieta pailsėti, atgauti jėgas, atsipalaiduoti, gerai praleisti laiką. Kurorte tinkamiausia vieta tiems, kurie nori pagerinti savo sveikatą.