Naujienos

2022-02-17

Plaukų persodinimas Turkijoje atsiliepimai

Plaukų persodinimą Turkijos medikams patikėjęs Robertas džiaugiasi savo sprendimu ir dalijasi savo įspūdžiais bei atsiliepimais po transplantacijos procedūros.

2022-02-08

Plaukų persodinimas Turkijoje atsiliepimai

Plaukų persodinimą Turkijos medikams patikėjęs Mantas džiaugiasi savo sprendimu ir dalijasi savo įspūdžiais bei atsiliepimais po transplantacijos procedūros.

2021-12-30

Pagalbinis apvaisinimas In Vitro Turkijoje

Pagalbinis apvaisinimas In Vitro arba IVF - viena populiariausių procedūrų Turkijoje, kurias renkasi pacientai iš užsienio. Turkijoje kasmet atliekama 50 000 pagalbinio apvaisinimo procedūrų. 

2021-12-23

Klausos ir kalbos centre Lenkijoje teikiamos paslaugos

Tarptautiniame klausos ir kalbos centre Lenkijoje teikiamos vaikų ir suaugusiųjų ausų, nosies, gerklės ligų ir sutrikimų profilaktikos, diagnostikos, gydymo ir reabilitacijos paslaugos. Taip pat siūlomos ir klausos implantų implantavimo paslaugos: kochlearinės, vidurinės ausies ir kaulo laidumo implantacijos. 

2021-12-20

Tarptautinis klausos ir kalbos centras Lenkijoje

Klausos ir kalbos centras Lenkijoje specializuojasi vaikų ir suaugusiųjų klausos ir kalbos ligų gydyme. Centre atliekamos gerklės, ausų, nosies, sinusų, gerklų operacijos, taip pat siūlomos kochlearinių, vidurinės ausies implantų ir kaulo laidumo implantų implantavimo paslaugos.