Naudinga informacija apie sanatorijas ir SPA

2024-07-16

Tinkamo kurorto ir sanatorijos pasirinkimas

Kaip tinkamai išsirinkti šalį, kurortą poilsiui? Kaip pasirinkti poilsį, SPA ar sanatoriją, kuri tiktų labiausiai. Kas įskaičiuota į SPA, sanatorijos kainą? Dažniausiai užduodami klausimai apie poilsį ir gydymą sanatorijose.

2024-07-12

Kodėl sveikam žmogui verta vykti į sanatoriją

Sanatorinis gydymas ir poilsis sanatorijose rekomenduojama įvairaus amžiaus ir sveikatos būklės žmonėms, net ir visiškai sveikiems. Sanatorinis gydymas skirtas pastiprinti sveikatą, kokybiškai pailsėti, pasisemti naujų jėgų.

2024-07-09

Atostogos su vaikais. Ką būtina pasiimti? Kaip pasiruošti?

Tinkamas pasiruošimas kelionei - sėkmingų atostogų garantas. Kaip sėkmingai pasiruošti kelionei, kad grįžtumėte iš atostogų pailsėję ir kupini gerų įspūdžių?

2024-06-21

Šeimos poilsis Eglės sanatorijoje Druskininkuose ir Birštone

Šeimos poilsis Eglės sanatorijoje Druskininkuose ir Birštone. Planuojant kelionę į SPA ar sanatoriją su vaikais, ką svarbu žinoti?

2024-06-20

Poilsis Druskininkuose. Ką pamatyti Druskininkų kurorte?

Druskininkai – populiariausias Lietuvos kurortas, garsėjantis savo mineralinių vandenų šaltiniais, gydomosiomis procedūromis, SPA ir sanatorijomis, todėl čia galėsite ne tik pailsėti, bet ir atgauti jėgas. Taip pat verta aplankyti įspūdingus miesto parkus, muziejus ir meno galerijas. Ką verta pamatyti ir aplankyti Druskininkų kurorte?