Naujienos

2023-01-12

Mineralinio vandens nauda kineziterapijai

Kineziterapija mineraliniame vandenyje – tai ne tik puiki reabilitacijos, ligų gydymo, bet ir jų profilaktikos priemonė. Kineziterapija mineraliniame vandenyje teigiamai veikia bendrąsias organizmo funkcijas (medžiagų ir hormonų apykaitas ir kt.)

2022-02-17

Plaukų persodinimas Turkijoje atsiliepimai

Plaukų persodinimą Turkijos medikams patikėjęs Robertas džiaugiasi savo sprendimu ir dalijasi savo įspūdžiais bei atsiliepimais po transplantacijos procedūros.

2022-02-08

Plaukų persodinimas Turkijoje atsiliepimai

Plaukų persodinimą Turkijos medikams patikėjęs Mantas džiaugiasi savo sprendimu ir dalijasi savo įspūdžiais bei atsiliepimais po transplantacijos procedūros.

2021-12-30

Pagalbinis apvaisinimas In Vitro Turkijoje

Pagalbinis apvaisinimas In Vitro arba IVF - viena populiariausių procedūrų Turkijoje, kurias renkasi pacientai iš užsienio. Turkijoje kasmet atliekama 50 000 pagalbinio apvaisinimo procedūrų. 

2021-12-23

Klausos ir kalbos centre Lenkijoje teikiamos paslaugos

Tarptautiniame klausos ir kalbos centre Lenkijoje teikiamos vaikų ir suaugusiųjų ausų, nosies, gerklės ligų ir sutrikimų profilaktikos, diagnostikos, gydymo ir reabilitacijos paslaugos. Taip pat siūlomos ir klausos implantų implantavimo paslaugos: kochlearinės, vidurinės ausies ir kaulo laidumo implantacijos.