Atsiliepimai

 

Svetlana  Atsiliepimai
(Kelionių organizavimas, 2024 05 20)

"Norėčiau padėkoti visai jūsų komandai už jūsų profesionalumą, geranoriškumą, o svarbiausia - už patikimumą. Labai šiltai prisimenu puikiai organizuotą kelionę į Čekiją, kur mes aplankėme sanatorijas Karlovy Varuose, Marianske Lazne ir Jachimove. Nepamirštama buvo ir kelionė į medicininės įrangos parodą ir medicinos simpoziumą Turkijoje. <skaityti visą atsiliepimą>"


Rita  Atsiliepimai
(Dantu implantavimas Turkijoje, 2024 05 19)

"Noriu padekoti asmeniskai poniai Lianai uz geranoriskuma, kantrybe, auksta profesionaluma organizuojant man dantu implantavima Turkijoje. Esu labai patenkinta klinika, aukstos kokybes servisu ir darbo rezultatu. Jau pradejau visiems jus rekomenduoti!"


Natasa Lisovskaja  Atsiliepimai
(Отличный отпуск!, 2024 04 18)

"Лиана! Хочу поблагодарить вас за прекрасный отдых в Гранд Макади. Всё прошло отлично,отличный коралловый берег, обслуживание, питание,особенно отлично что можно было много гулять по длинной набережной а также по териториям других отелей! Спасибо вам огромное! "


Sergej  Atsiliepimai
(Plauku transplantacija, 2024 03 18 - 03 24)

"Man reikėjo patikimo žmogaus, kad padėtų organizuoti kelionė į Turkiją, norėjau daryti plaukų transplantaciją. Darbuotoja nuoširdžiai rūpinosi visomis mūsų kelionės detalėmis, nuo pat pradžių iki pat galo. Rekomenduoju tik tiems kas nori profesionalių paslaugų, nes jie nepasakoja pasakų o daro savo darbą."


Tomas  Atsiliepimai
(Plauku transplantacija, 2024 03 04 - 03 07)

"Draugas rekomendavo plaukų transplantacijai rinktis ABK Travel paslaugas, jis pats vyko su šia įmone prieš kelis metus į Stambulą tai pačiai procedūrai. Neturiu priekaištų, viskas suorganizuota puikiai, nebuvo jokių nesklandumų, ligoninė moderni ir gydytojas tikras savo srities specialistas, paslaugus personalas, žodžiu viskas super, auginuosi dabar plaukus. Rekomenduoju."


Mantas  Atsiliepimai
(Plauku transplantacija, 2024 02 12 - 02 15)

"Senai norėjau pasidaryti plaukų transplantaciją, tik kažkaip prisibijojau, kad nepatekti į netikusių gydytojų rankas, todėl nuolat atidėliojau. Naujųjų metų pažadas buvo pasiryžti plaukų transplantacijai, kreipiausi į kelias atskiras klinikas žiūrėjau ką jie man pasiūlys. <skaityti visą atsiliepimą>"


Rima Atsiliepimai
(Sanatorijoje Terme Metropole, Abano Terme, 2024 03 13 - 03 24)

"Esu be galo patenkinta kelione į Abano Terme, ne tik puikiai pailsėjau bet ir pasilepinau Spa procedūromis, o koks buvo oras, tiesiog fantastika! Iš pat pradžių abejojau keliauti į Italiją, bet pakalbėjusi su ABK Travel agentūros darbuotojomis apsisprendžiau vykti. Labai ačiū už puikiai suorganizuotą kelionę, man rūpintis niekuo nereikėjo, mano patogumui buvo nupirkti skrydžio bilietai, pervežimai ir rezervuota sanatorija. Džiaugiuosi tos pačios kelionės metu kad galėjau aplankyti ir Veneciją. Apskritai esu labai patenkinta ir pailsėjusi, todėl ačiū labai ABK Travel kolektyvui ir planuojant kitas atostogas būtinai vėl kreipsiuosi pas Jus. Ačiū!"


Janyte Atsiliepimai
(Kolonada, Karlovy Vary, 2024 03 01 - 03 11)

"Džiaugiuosi galėdamas pasidalinti savo įspūdžiais apie puikiai organizuotą kelionę į Karlovy Vary! Kelionė buvo tikrai nepakartojama patirtis, puikus poilsis, ekskursijos ir gamtos grožis. Organizacija buvo išskirtinė - viskas buvo suplanuota iki smulkmenų, nuo viešbučio rezervacijos iki ekskursijų. "Sveikas poilsis" (ABK TRAVEL) labai profesionaliai pasirūpino, kad mūsų kelionė būtų ne tik patogi, bet ir įdomi. Puikiai parinko sanatoriją <skaityti visą atsiliepimą>


Rasa Atsiliepimai
(Mineral SPA Draugyste, 2023 10 10 - 10 24)

"Patogūs, erdvūs kambariai (buvome apsistoję dviviečiame kambaryje), didelis pasirinkimas ką valgyti, daug daržovių, troškinto maisto, nors pasimėgavome ir cepelinais. Procedūros geros, kokybiškos, viskas viename pastate niekur eiti per lauką nereikia, tai labai gerai šaltuoju sezonu. Personalas labai paslaugus, paaiškina detaliai kaip vyks procedūra. Baseinas didelis, pirtys, sūkurinė vonia, daug erdvės ramiai paplaukioti. Vasarą labai faina pasivaikščioti parke, šalia upė. Tikrai dar ne kartą važiuosime į Mineral spa Draugystę, likome labai patenkintos.


Valerija Atsiliepimai
(Egles sanatorijoja, 2023 02 07 - 02 17)

"Jau seniai skaudėjo nugarą, todėl pasikonsultavusi su šios kelionių agentūros specialistėmis nutariau keliauti į Eglės sanatoriją. Sanatorinis poilsis Eglės sanatorijoje nepigus, bet tiktrai verta, puikus aptarnavimas, erdvūs ir švarūs kambariai, skanus maistas, procedūros geros. Po dviejų savaičių gydymo sanatorijoje nugaros nebeskauda, gerai pailsėjau. Esu labai dėkinga kelionių agentūros darbuotojoms, kurios puikiai man parinko sanatoriją."


Giedrė Atsiliepimai
(Plaukų transplantacija Turkijoje, Sausis, 2023 m.)

"Seniai norėjau pasidaryti plaukų persodinimo operaciją. Vienai vykti į Turkiją buvo nedrąsu. Pradėjau domėtis, internete radau straipsnį apie tai, kad Turkijos medicininio turizmo asociacija teikia informaciją ir padeda organizuoti kelionę. Kreipiausi į asociaciją, su manim iš karto susisiekė. Atsakė į visus klausimus, padėjo parinkti kliniką Stambule, konsultavo dėl reikiamų tyrimų, suorganizavo kelionę, viešbutį, pervežimus. <skaityti visą atsiliepimą>"


Martyna Atsiliepimai
(Chinar Hotel & Spa Naftalan, 2022 04 02- 04 22)

"Turiu problemų su oda, internete radau apie Naftalaną informacijos todėl nusprendžiau paskambinti ir pasikonsultuoti su ABK Travel darbuotojomis dėl kelionės. Kadangi tai man nežinomas kraštas vieni keliauti nesiryžome. ABK Travel darbuotojos viską man paaiškino, nupirko bilietus, padėjo susitvarkyti su vizomis. Viskas buvo nuostabu, naftalano procedūros buvo išties įdomios, viešbutis puikus. Ačiū jums labai už puikiai suorganizuotą kelionę ir kantrybę atsakinėjant į visus mano klausimus."


Sandra Atsiliepimai
(Centralni Lazne, 2022 02 02 - 02 10)

"Ačiū jūsų kolektyvui už puikiai suplanuotą kelionę į Marianske Lazne kurortą. Visa kelionė praėjo sklandžiai, smagiai pasipramogavom su šeima ir įvairias procedūras išbandėme. Marianske Lazne kurortas labai patiko ir viešbutis be priekaištų. "


Andrius Atsiliepimai
(Dantų gydymas Turkijoje, 2021-11-19)

"Sveiki, malonu, kad pasidomėjote, viskas gerai, patenkintas naujais dantukais, nauja šypsena, viskas praėjo sklandžiai, bendravimas geras, malonus, darbas atliktas gerai, džiaugiuosi ir tikiuosi, kad ir toliau džiaugsiuosi ir nieko jiems nenutiks. Ačiū ir jums už malonų, operatyvų reagavimą, bendravimą."


Robertas Atsiliepimai
(Plaukų transplantacija Turkijoje, 2021-10-11)

"Senai planavau pasinaudoti plaukų transplantacijos paslaugomis Turkijoje, tad ieškojau geriausio varianto savo svajonei įgyvendinti. Internete mačiau straipsnį apie Turkijos medicininio turizmo atstovybės teikiamomis paslaugomis Lietuvoje. Iš pradžių buvau skeptiškas, galvojau kad tai viena iš apgaulingų svetainių, bet vis tiek ryžausi susisiekti ir pasiteirauti. Ir džiaugiuosi kad mano nuogąstavimai ne pasitvirtino. Susisiekęs su Liana man telefonu viską puikiai paaiškino kas ir kaip vyksta..<skaityti visą atsiliepimą>"


Mantas Atsiliepimai
(Plaukų transplantacija Turkijoje, 2021-07-26)

"Esu labai Jums dėkingas už profesionalią pagalbą, kad padėjote man įgyvendinti taip ilgai norimą ir lauktą plaukų transplantaciją. Be Jūsų vargu ar būčiau radęs kokybiškų variantų ir taip puikiai susiplanavęs kelionę. Tad tikrai jaučiu pareigą parašyti nuoširdų atsiliepimą, net ir nesant konkursui. Laukiu beje plaukų pagausėjimo, patankėjimo, kad būtų ką parodyti. Tačiau manau, kad praėjus 3,5 mėnesiams ir taip jau galima užfiksuoti bei apžvelgti rezultatus. Pirmiausia noriu įvertinti ir pakomentuoti pačią kelionę, bei komunikaciją...<skaityti visą atsiliepimą>"


Gžegožas Pileckas Atsiliepimai
(Poilsis san. Naroč 2019 07 06 - 2019 07 18)

"Poilsis labai patiko. Maitina dažnai ir to daugiau nei pakanka. Maistą gali rinktis iš sąrašo. Maistas paruoštas sveikai. Gydymas irgi kokybiškas. Ypač patiko vandens procedūros. Šiek tiek trūko baseino vietoje, bet norinčius nuveždavo  į gretimą sanatoriją. Žodžiu jeigu ne 5 valandos ant sienos, kasmet ten ilsėčiausi. Rekomenduoju."


Vidmantas Rutkevičius Atsiliepimai
(Poilsis Egles sanatorijoje Birštone, 2018 04 13 - 04 15)

"Didelis Jums Ačiū už gražų savaitgalį Birštono "Eglės" sanatorijoje, už nuostabų poilsį, bei sveikuoliškai praleistas tris dieneles. Buvo nuostabu. AČIŪ!"


Valerija Atsiliepimai
(Slavianskij Bazar, 2017 07 12 – 07 14)

"Kelione i Slavianskij Bazar organizuota super. Paslaugus vairuotojas, profesionali vadove , o ekskursiju vadovas is Minsko Denis nusipelnes aplodismentu. Pailsejome sirdimi, mintimis, dvasiskai, o kokia buvo informacine baze linkiu patirti kitiems. Vel norime gyventi, dziaugtis. Valio Sveikam poilsiui."


Marija ir Regina Atsiliepimai
(Poilsis San. Naroč, 2017 03 14 - 2017 03 26)

"Laba diena. Labai dėkojame ,kad Jus rūpinotes mūsų poilsių. Pailsėjome puikiai.Suteiktos procedūros kokybiškos ir naudingos. Pagal norą yra galimybė reikiamas procedūras nusipirkti. Maistas sviežias,skanus. Labai dėkojame vairuotojui p.Viktorui už jo paslaugumą, rūpestingumą bei kultūringą elgesį su poilsiautojais.Linkime Jūsų firmai ir p.Viktoriui dar daug metų klestėti ir sveikai darbuotis gyventojų labui. AČIŪ."


Gitana Atsiliepimai
(Slavianskij Bazar, 2016 07 13 – 07 15)

"Dar sykį nuoširdžiai dėkojame už puikią išvyką į Baltarusiją liepos mėnesį: įspūdžiai nuostabūs, graži ir tvarkinga šalis, puikiai suplanuotas laikas, įspūdingas koncertas, daug pamatėme, nepaprastai paslaugus ir kantrus vairuotojas, rūpestingos, profesionalios, nuoširdžios ir labai mylinčios savo darbą gidė ir kelionių vadovė. Labai džiaugiamės, kad su Jumis važiavome, tikimės, jog dar ne kartą pakeliausime kartu. Gražios likusios vasaros, puikių išvykų ir šilčiausi linkėjimai iš Zarasų."


Mindaugas ir Danutė Atsiliepimai

"Jau keletą metų naudojamės turizmo agentūros ABK TRAVEL paslaugomis. Keliavome į Ukrainą (Odesą, Zatoką), Baltarusiją (Minską) ir Gruziją (Batumi). Pasirenkant kelionės kryptį vasara dažniausiai norisi nuvykti prie jūros, kuri būtų šiltesnė nei mūsų Baltijos jūra ir tuo pačiu aplankyti netoliese esančias įžymesnes vietas. Visomis buvusiomis kelionėmis esame patenkinti. Įmonėje dirbančios darbuotojos visada stengiasi patarti, surasti ir pasiūlyti palankiausią ir priimtiniausią kelionės ar viešbučio variantą. Ypač dėkojame Editai ir Lianai. Šiais metais taip pat galvojame apie vasaros kelionę, tai būtinai kreipsimės."

Klientų atsiliepimai