Naujienos

2021-05-18

Sveikas ir ramus poilsis Baltarusijos sanatorijose!

Baltarusijos sanatorijos – mėgstantiems ramų ir sveiką poilsį! Sanatorijos Baltarusijoje turi ilgametes gydymo mineraliniu vandeniu ir gydomuoju purvu tradicijas. Mineraliniai vandenys naudojami gėrimui ir gydomosioms vonioms.

2021-04-27

Esame oficialūs Turkijos medicininio turizmo atstovai Lietuvoje!

2016 m. Rugsėjo 08 d.  ABK Travel tapo oficialūs Turkijos medicininio turizmo atstovai Lietuvoje! Mūsų įmonei tapus THTC nare, Lietuvos piliečiams atsivėrė naujos galimybės gauti kokybiškas bei palyginti nebrangias įvairaus profilio medicinines paslaugas Turkijoje.

2021-04-19

Kokius susirgimus gydo Karlovy Vary kurorte?

Kurortas Kalovy Vary (Čekija) specializuojasi virškinimo trakto ir medžiagų apykaitos susirgimų gydyme. Karlovy Vary gydomasis mineralinis vanduo yra unikalus savo sudėtimi ir idealiai tinka gydant šiuos susirgimus.

2021-04-08

Iš Turkijos lietuvis grįžo su vešlesniais plaukais: po kelionės į Stambulą gailisi tik vieno

Marius negali atsidžiaugti, kad persodinti plaukus patikėjo Turkijos medikams. Už plaukų transplantacijos operaciją Turkijoje jis sumokėjo žymiai pigiau negu ji būtų kainavusi Lietuvoje, o ir ligoninės personalo darbu bei jam skirtu dėmesiu liko sužavėtas, rašoma pranešime spaudai.

2021-03-24

Susikurkite sanatoriją namuose: trys būdai, kaip atsipalaiduoti, neišėjus iš namų ir neišleidus krūvos pinigų

Šaltuoju metų laiku siaučiant virusams ir infekcijoms, dauguma lietuvių ypač susirūpina savo sveikata. Specialistai pataria, kaip namuose susikurti asmeninę sanatoriją ir kokias gydomąsias procedūras galime atlikti patys.