2024-03-26

Naujienos

Top 3 sanatorijos Lietuvoje 

Nors sanatorija labiausiai asocijuojasi su sveikatos priežiūra ir reabilitacija, tačiau šiandien dažnas poilsiautojas vyksta į sanatorijas tiesiog pailsėti, atsipūsti nuo darbų bei kasdienių rūpesčių.

Lietuvos  kurortuose, sanatorijose ir SPA viešbučiuose, sėkmingai naudojami natūralus gamtiniai ištekliai:  mineraliniai vandenys, gydomasis purvas, medus, gintaras, vaistiniai augalai. 

Druskininkuose, Birštone, Palangoje bei kituose Lietuvos kurortuose sėkmingai derinamos sveikatinimo bei sanatorinio gydymo tradicijos ir šiuolaikiškos technologijos bei inovacijos. 

Sanatorija Gradiali, Palanga 

Moderni sanatorija Gradiali įsikūrusi ramioje Palangos kurorto dalyje, visiškai šalia pušyno ir Baltijos jūros. 

Komfortiški numeriai, skanus ir sveikas maistas, erdvi pirčių ir baseinų zona, daugiau kaip 100 spa ir gydomųjų procedūrų bei pažangi diagnostikos įranga leidžia pasiekti puikių gydymo rezultatų. 

Sanatorijos išskirtinumas:  sanatorija Gradiali įsikūrusi šalia jūros ir pušyno, pasižymi puikiu mikroklimatu, kuris teigiamai veikia sveikatą ir padeda atsipalaiduoti. Sanatorijoje Gradiali rasite platų grožio procedūrų pasirinkimą, kurios ne tik atgaivins kūną, bet ir palepins sielą.

Daugiau informacijos apie sanatoriją Gradiali ir poilsio kainas>>

Eglės sanatorija Druskininkuose arba Birštone

Eglės sanatorija įsikūrusi dviejuose Lietuvos kurortuose, Druskininkuose ir Birštone.

Druskininkų Eglės sanatorija yra viena iš seniausių ir labiausiai vertinamų sanatorijų Lietuvoje. Čia siūloma daugybė įvairiausių Spa ir gydomųjų procedūrų, nuo mineralinių vandenų vonių iki modernių terapijų. Apsupta nuostabios gamtos, sanatorija suteikia puikias sąlygas atsipalaidavimui ir sveikatos stiprinimui.

Gydymui naudojamas  gydomasis mineralinis vanduo ir gydomasis purvas. 

Sanatorijos išskirtinumas: 
Didžiausias sanatorinis kompleksas Lietuvoje, gali priimti daugiau kaip 1500 svečių vienu metu. 
Turi didelę infrastruktūrą: baseinų ir pirčių kompleksai, platus procedūrų pasirinkimas, jaukiai įrengti kambariai, kavinės, koncertų salės, saugios lauko žaidimų aikštelės, taip pat jaukūs vaikų kambariai su stalo ir kompiuteriniais žaidimais.

Daugiau  informacijos apie Eglės sanatoriją ir poilsio kainas>>

Grand SPA Lietuva, Druskininkuose

Grand Spa Lietuva – didžiausias sveikatingumo ir poilsio kompleksas, kurį sudaro gydykla, SPA namai, didžiulis vandens pramogų parkas, restoranas, konferencijų centras ir net trys viešbučiai individualiam kiekvieno poilsiautojo pasirinkimui: modernus viešbutis “Lietuva” 3*Plius, šiuolaikiškas viešbutis “Druskininkai” 4*,  prabangus viešbutis “Dzūkija” 4*+ apartamentai.
Tai puiki vieta poilsiui šeimoms su vaikais.

Sanatorijos išskirtinumas: 
Puiki vieta, kurioje kiekvienas šeimos narys ras kas jam patiks, todėl puikios atostogos visai šeimai garantuotos. 
Didelė gydykla, platus Spa ir gydomųjų procedūrų pasirinkimas, aukštos kvalifikacijos gydytojai ir personalas užtikrins kokybišką gydymą bei poilsį.  

Didelis vandens pramogų parkas su ilgaisiais plaukimo ir išdykusių jūros bangų baseinais, vaikų baseinėliu, linksmai vinguriuojančia kalnų upe, kriokliais krintančio vandens jėga, sūkurinėmis voniomis, šešių skirtingų rūšių pirtimis, ledo kambariu ir kitomis pramogomis.

Daugiau  informacijos apie Grand SPA Lietuva ir poilsio kainas>>

Kiekvienas kurortas bei sanatorija unikali, turintys savitą atmosferą, Spa ir gydomųjų procedūrų pasirinkimą, tačiau visos jos orientuotos į sveikatos gerinimą ir kokybišką poilsį. Renkantis sanatoriją, svarbu atsižvelgti į savo poreikius, sveikatos būklę ir koks gydymas ar poilsis jums reikalingas. Kiekviena sanatorija, kaip ir kurortas, siūlo skirtingų ligų gydymą ar profilaktiką, todėl prieš renkantis svarbu pasidomėti, kokius susirgimus gydo konkrečioje sanatorijoje.

Jeigu domina sanatorinis gydymas ar tiesiog norite pasimėgauti SPA teikiamais malonumais, susisiekite su mumis – paruošime individualų pasiūlymą pagal Jūsų pageidavimus.

Lietuvos kurortuose, Druskininkai, Birštonas, Palanga, siūlomas platus Spa ir sanatorijų pasirinkimas. Top 3 sanatorijos Lietuvoje: Gradiali sanatorija, Egles sanatorija, Grand SPA Lietuva.