Naudinga informacija apie sanatorijas ir SPA

2023-04-06

Lietuviai Turkiją atranda ne tik kaip atostogų šalį

Turkijoje stebimas smarkiai išaugęs turistų iš Lietuvos srautas. Žmonės į šią šalį plūsta ne tik atostogauti, bet ir pagerinti sveikatos. Daugybė žmonių čia skrenda taisytis dantų, pasidaryti plastinių operacijų ar persodinti plaukus

2021-12-30

Pagalbinis apvaisinimas In Vitro Turkijoje

Pagalbinis apvaisinimas In Vitro arba IVF - viena populiariausių procedūrų Turkijoje, kurias renkasi pacientai iš užsienio. Turkijoje kasmet atliekama 50 000 pagalbinio apvaisinimo procedūrų. 

2021-12-23

Klausos ir kalbos centro Lenkijoje paslaugos

Tarptautiniame klausos ir kalbos centre Lenkijoje teikiamos vaikų ir suaugusiųjų ausų, nosies, gerklės ligų ir sutrikimų profilaktikos, diagnostikos, gydymo ir reabilitacijos paslaugos. Taip pat siūlomos ir klausos implantų implantavimo paslaugos: kochlearinės, vidurinės ausies ir kaulo laidumo implantacijos. 

2021-12-20

Tarptautinis klausos ir kalbos centras Lenkijoje

Klausos ir kalbos centras Lenkijoje specializuojasi vaikų ir suaugusiųjų klausos ir kalbos ligų gydyme. Centre atliekamos gerklės, ausų, nosies, sinusų, gerklų operacijos, taip pat siūlomos kochlearinių, vidurinės ausies implantų ir kaulo laidumo implantų implantavimo paslaugos.

2021-09-15

TOP-5 populiariausios plastinės operacijos

TOP-5 populiariausios plastinės operacijos 2020 metais: krūtinės didinimas, rinoplastika, akių vokų plastika, veido patempimas, pilvo plastika. Medicininis turizmas Turkijoje.

2021-09-09

Medicininis turizmas. Kodėl verta pasirinkti Turkiją?

Turikija viena iš trijų populiariausių medicininio turizmo šalių. Ši šalis per pastaruosius 10 metų investavo daugiau nei 25 milijardus eurų ne tik į medikų išsilavinimą, bet ir į naujų ligoninių statybas bei moderniausios medicininės aparatūros pirkimą.

2021-08-06

Kaip teisingai pasirinkti gydymą užsienyje?

Populiariausios medicininio turizmo šalys išlieka Turkija ir Indija, daugiau nei 75% pacientų kreipiasi į medicininį turizmą siūlančias įmones norėdami suplanuoti medicinines keliones į šias šalis. Kodėl? Todėl kad čia gauni aukštos kvalifikacijos paslaugas už mažesnę kainą.

2021-08-02

Lietuviai keliauja į Turkiją ne degintis, o gydytis

Tendencijos keičiasi: Lietuviai į Turkiją keliauja ne degintis, o gydytis arba atlikti medicininių grožio procedūrų. Pagal medicininį turizmą Turkija užima trečią vietą pasaulyje. Užsieniečiai čia atvyksta pagalbinio apvaisinimo, plaukų transplantacijos, skrandžio mažinimo ir kitų procedūrų.

2021-08-02

Atostogos palatoje, Turkijoje

Kažkam paplūdimyje veidą glosto saulės spinduliai, o jiems į veidą šviečia operacinės lempos. Medicinos turistai noriai kraunasi lagaminus tokioms atostogoms, apie kurias dauguma nė nepagalvotų. Viena iš jų pamėgtų krypčių – Turkija.

2021-05-18

Sveikas ir ramus poilsis Baltarusijos sanatorijose

Baltarusijos sanatorijos – mėgstantiems ramų ir sveiką poilsį! Sanatorijos Baltarusijoje turi ilgametes gydymo mineraliniu vandeniu ir gydomuoju purvu tradicijas. Mineraliniai vandenys naudojami gėrimui ir gydomosioms vonioms.

2021-04-27

Esame oficialūs Turkijos medicininio turizmo atstovai Lietuvoje

2016 m. Rugsėjo 08 d.  ABK Travel tapo oficialūs Turkijos medicininio turizmo atstovai Lietuvoje! Mūsų įmonei tapus THTC nare, Lietuvos piliečiams atsivėrė naujos galimybės gauti kokybiškas bei palyginti nebrangias įvairaus profilio medicinines paslaugas Turkijoje.

2019-02-22

Pagalbinis apvaisinimas Šiaurės Kipre

Šeimoms, kurios nori susilaukti vaikų dirbtinio apvaisinimo pagalba yra sukūrta keletą metodų. Vienas iš tokių metodų – tai kiaušialąstės donorystė.