2023-09-01

Naujienos

Sanatorinis gydymas - tai kompleksinio gydymo programa, sudaryta siekiant visapusiškai gerinti jūsų fizinę ir emocinę sveikatą, skatinant atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius. Tam reikalingos 3-6 skirtingos procedūros per dieną: kineziterapijos, masažo, mineralinės vonios / purvo, fizioterapijos ir relaksacijos. Neatsiejama sanatorinio gydymo dalis yra natūralūs gamtiniai gydomieji veiksniai.

Balneoterapija - natūralių mineralinio vandens šaltinių naudojimas gydymui.

Peloidoterapija - gydomojo durpinio purvo panaudojimas procedūrose.

Klimatoterapija - įvairių klimato faktorių ir vietovės ypatumų naudojimas gydymui.

Dažniausiai užduodami klausimai apie sanatorinį gydymą:

  • Gydytojo konsultacija. Kodėl ji skiriama ir ką jos metu privalu pasakyti?

Gydytojo konsultacija yra skiriama siekiant išsiaiškinti jūsų sveikatos būklę: ar galima skirti visas į programą įtrauktas gydomųjų procedūrų grupes, kurios procedūros būdų efektyviausios, atsižvelgus į jūsų išsakytus nusiskundimus. Pavyzdžiui, jeigu jus kamuoja nugaros ar galvos skausmai, esate patyrę traumų, kankina nemiga ar panašiai.

Konsultacijos metu gydytojui pasakykite, jei esate kam nors alergiškas, papasakokite apie atliktas operacijas, ligas, vartojamus medikamentus. Tik įvertinęs jūsų sveikatos būklę gydytojas jums paskirs geriausiai tinkančias procedūras iš skirtingų procedūrų grupių, pagal jūsų įsigytą gydomąją programą.

  • Kodėl negaliu atsisakyti vienų procedūrų ir pasirikti kitų?

Visos procedūrų grupės yra vienodai svarbios ir tarpusavyje susijusios, todėl geriausią gydymo rezultatą galima pasiekti tik derinant visas procedūrų grupes: kineziterapijos, masažo, mineralinės vonios / purvo, fizioterapijos ir relaksacijos.

  • Kodėl negaliu laisvai, savo nuožiūra, pasirinkti procedūrų?

Gydytojas konsultacijos metu įvertina jūsų sveikatos būklę ir skiria kiekvienam klientui labiausiai tinkančių procedūrų kompleksą. Svarbu suvokti, kad pats gydymas yra individualus procesas ir procedūros skiriamos tik įvertinus asmens sveikatos būklę.

Naudojama informacija straipsniui yra iš Eglės sanatorija informacinio leidinio.

Sanatorinis gydymas - tai kompleksinio gydymo programa, sudaryta siekiant visapusiškai gerinti jūsų fizinę ir emocinę sveikatą, skatinant atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius.