2024-04-29

Naujienos

Top 6 populiariausi SPA kurortai

SPA kurortai - tai vietovės, kuriose siūlomos įvairios poilsio, spa, sveikatinimo, sanatorinio gydymo paslaugos, dažniausiai paremtos natūraliais gydomaisiais išteklias, tokiais kaip gydomieji mineraliniai vandenys ar gydomasis purvas.

Pateikiame sąrašą Top 6 populiariausių Spa kurortų:

  1. Baden-Baden, Vokietija. Šis SPA kurortas yra Vokietijos kurortų sostinė, kurioje gausu SPA centrų, sanatorijų, karštųjų versmių. Šis SPA kurortas plačiai žinomas dėl mineralinio vandens. Jau romėnų laikais buvo atrasta dvylika terminių šaltinių su gydomosiomis galiomis ir ten buvo pastatytos pirtys, kurias ir šiandien galima aplankyti.
  2. Vichy, Prancūzija. Šis prabangus SPA kurortas išgarsėjo savo gydomosiomis mineralinėmis versmėmis. Taip pat dar romėnų laikais buvo atrasti gydomieji šaltiniai kurie dar ir šiandien naudojami SPA ir gydomosioms procedūroms. Šiame SPA kurorte gausu prabangių SPA centrų ir sanatorijų, nes nuo senų laikų prancūzų didikai čia keliaudavo gydytis ir stiprinti sveikatą.
  3. Pamukkale, Turkija. Šis SPA kurortas garsus visame pasaulyje savo natūraliais terminių vandenų baseinais per amžius suformuotais tekančio gydomojo vandens. Tai ne tik grožis akims, bet ir sveikata kūnui.
  4. Karlovy Vary, Čekija. Šis SPA kurortas vienas žinomiausių Europoje, garsėjantis unikaliais mineralinio vandens šaltiniais. Šimtmečius kurortą garsinęs mineralinis vanduo naudojamas procedūroms SPA centruose ar sanatorijose, kurių čia rasite didelį pasirinkimą.
  5. Budapeštas, Vengrija – Vadinamas „Pasaulio SPA sostine“. Šis SPA kurortas garsėja dėl savo gausių geoterminių šaltinių. Budapešto SPA centrai siūlo platų procedūrų pasirinkimą, pradedant tradicinėmis vengrų pirtimis ir baigiant moderniomis vandens procedūromis.
  6. Bath, Didžioji Britanija – UNESCO pasaulio paveldo objektas, žinomas dėl romėniškų pirčių. Bath SPA kurorte galima rasti modernių SPA kompleksų, kuriuose derinama istorinė praeitis su šiuolaikinėmis technologijomis.

Top 6 populiariausi SPA kurortai, kuriuose siūlomos įvairios poilsio, spa, sveikatinimo, sanatorinio gydymo paslaugos.