2021-08-06

Naujienos

 Kaip teisingai pasirinkti gydymą užsienyje?

Dažnai, norėdami gauti  geriausią gydymą sau arba savo artimiesiems mes svarstome dėl galimybės gydytis užsienyje.

Apsispręsti vykti gydytis  į užsienį nėra paprasta. Mums rūpi kaip parinkti aukštos kvalifikacijos gydytoją už priimtiną kainą, kaip organizuoti kelionę, surasti gerą viešbutį, išversti medicininius dokumentus. Pacientai bijo, kad kitoje šalyje negalės susikalbėti, dvejoja dėl kultūrų skirtumo, saugumo, garantijų ir t.t Tačiau, ne kiekvienas žino, kad  atsakyti į visus rūpimus klausimus, organizuoti kelionę  bei parinkti geriausią gydymo įstaigą bei gydytoją gali kvalifikuotas medicininio turizmo specialistas. 

Medicininio turizmo specialistų dėka, gydymas užsienyje  tampa prieinamas daugybei žmonių ir yra plačiai paplitęs visame pasaulyje. Top šalys,  kuriose gydosi pacientai iš  svetur yra JAV, Šiaurės Korėja, Turkija, Izraelis  ir  Indija. Tarp Lietuvos bei vidurio  bei rytų Europos  gyventojų  populiariausia medicininio turizmo šalis - Turkija. 

Kas yra  medicininio turizmo specialistas arba ekspertas ir kodėl juo verta pasitikėti?

  1. Medicininio turizmo specialistai/ ekspertai turi sukaupę daug žinių apie gydymą užsienyje. Medicininio turizmo specialistai nuolat bendrauja su ligoninėmis užsienyje, kad išsigrynintų ligoninių gydymo profilį ir galimybes.  Jie lanko ligonines, apžiūri ligoninių įrangą ir galimybes, išsiaiškina privalumus ir trūkumas.  Jie renkasi gydymo įstaigą ne pagal atsiliepimus ir reitingus internete.  Medicininio turizmo ekspertai įvertina klinikų sertifikatus ir  akreditacijas, gydytojų kvalifikaciją ir jų reputaciją lyginant su kitais tam tikros  srities specialistais.
  2. Turi patirtį organizuojant medicinines keliones. Specialistas padeda  pacientui pasirinkti šalį, miestą, gydymo įstaigą bei daktarą atsižvelgdamas į kelionės sąlygas (tiesioginius skrydžius ir t.t) , kainas, paciento turimą biudžetą.
  3. Gydo gydytojai, o ligoninė teikia paslaugas. Dažnai pacientai renkasi ne gydytoją, o ligoninę. Klaidinga  nuomonė, jei ligoninė yra gerai žinoma tarptautiniu mastu, tai ji yra patikima ir gali teikti aukščiausios kokybės gydytojų paslaugas, tačiau faktas išlieka tas, kad reikia vertinti  ne ligoninės žinomumą, o reikiamos specialybės gydytojo kvalifikacijas. Vienoje ligoninėje negali dirbti visi geriausi specialistai. Yra gydytojų, kurie susitelkę puikiai dirba savo darbą, bet nesireklamuoja. Medicininio turizmo specialistai bendrauja su daugelių įvairių specialybių gydytojų, todėl pacientui gali pasiūlyti tinkamiausią gydytoją, tinkamoje ligoninėje.
  4. Ligoninės darbas baigiasi užsidarius ligoninės durims. Pacientui atvykusiam iš užsienio reikia daugiau pagalbos nei vien tik sveikatos priežiūros paslaugų teikimo. Jam gali prireikti pagalbos dėl apgyvendinimo, pervežimų, dokumentų tvarkymo ar net apsipirkimo. Deja, retai ligoninėse galima pasinaudoti konsjeržo paslaugomis, kuris galėtų padėti pacientui daugiau nei tik suteikti ligoninės paslaugas. Tačiau medicininio turizmo specialistai atsakingi už pacientą nuo tos akimirkos kada jo lėktuvas nusileidžia  Turkijoje iki jo skrydžio atgal. Taigi, medicininio turizmo specialistai teikia visas paslaugas, ne tik susijusias su sveikatos priežiūra. Jų darbas prasideda dar neprasidėjus kelionei, informuojant pacientą ir padedant viską susiplanuoti ir pasiruošti be streso.
  5. Naudojantys medicininio turizmo specialistų paslaugomis jūs taupote pinigus ir laiką. Pacientui gali susidaryti įspūdis, kad pasinaudojęs medicininio turizmo specialistų paslaugomis jis gali sumokėti brangiau nei užsakydamas tiesiogiai ligoninėje. Jei pažvelgsime į tai  kaip į atskirą faktą, šis teiginys gali būti teisingas, bet jeigu įsigilinsite, tai medicininio turizmo specialistai gali padėti sutaupyti pinigų, neviršijant paciento biudžeto. Kartais ligoninė gali viršyti paciento numatytą biudžetą dėl paprasčiausio nesusikalbėjimo, netikslios pirminės informacijos, netinkamų tyrimų, netiksliai suformuluoto klausimo  ir pan. Medicininio turizmo specialistai gali numatyti tam tikrus niuansus iš patirties ir suteikti maksimaliai tikslią informaciją arba perspėti dėl galimų papildomų išlaidų.  Medicininio turizmo specialistas gali pasiūlyti tinkamiausius skrydžio bilietus, užsakyti geromis kainomis viešbutį, pervežimus ir apsaugoti pacientą nuo kitų nenumatytų nesklandumų.  Taigi, medicininio turizmo specialistai taupo Jūsų pinigus, laiką ir energiją.

 

Medicininės paslaugos teikiamos visame pasaulyje. Vieni keliauja ieškodami palankesnių kainų atlikti plastines operacijas, įdėti dantų implantus arba atlikti plaukų persodinimą, kiti ieško naujausių gydymo metodų  gydant nevaisingumą, onkologinius susirgimus, autizmą, cerebralinį paralyžių, epilepsiją bei kitus susirgimus.  

Pasirink Medicininio turizmo paslaugas!
Medicininis turizmas Turkijoje:

Populiariausios medicininio turizmo šalys išlieka Turkija ir Indija, daugiau nei 75% pacientų kreipiasi į medicininį turizmą siūlančias įmones norėdami suplanuoti medicinines keliones į šias šalis. Kodėl? Todėl kad čia gauni aukštos kvalifikacijos paslaugas už mažesnę kainą.