2024-04-24

Naujienos

Karlovy Vary - Europos Spa perlas

Karlovy Vary - garsusis mineralinių vandenų kurortas esantis pačioje Čekijos širdyje, kviečia keliautojus iš viso pasaulio atrasti nepakartojamą Čekijos gamtos grožį, gydomąjį mineralinį vandenį bei pasilepinti Spa procedūromis.

Pasak legendos, Karlovy vary kurorto istorija prasidėjo kada Čekijos karalius Karolis IV-asis, medžiodamas aptiko šiltuosius šaltinius ir įsakė pastatyti medžiotojų namelį.

Karlovy Vary kurortą išgarsino gydomieji mineraliniai šaltiniai, kurių vandenys naudojami įvairioms Spa procedūroms ir sanatoriniam gydymui. Karlovy Varuose yra daugiau nei dešimt natūralių šaltinių, kiekvienas jų turintis unikalių gydomųjų savybių. Poilsiautojai gali mėgautis šių šaltinių teikiamomis naudomis, tiek gerdami mineralinį vandenį, tiek atlikdami SPA procedūras sanatorijose ar Spa centruose.

Komfortiško poilsio mėgėjai Karlovy Vary kurorte galės mėgautis aukščiausios klasės SPA centrais ir sanatorijomis, kuriose teikiamos įvairios sveikatinimo ir gydymo procedūros. Čia, profesionalų rankose, galite atsipalaiduoti ir atgaivinti tiek kūną, tiek sielą, mėgaudamiesi masažais, kūno įvyniojimais, veido procedūromis ir dar daugiau.

Karlovy Vary žavi poilsiautojus savo išskirtine architektūra ir kultūrine įvairove. Laisvu nuo procedūrų laiku galėsite ramiai pasivaikščioti po istorinį miesto centrą, pamatysite nuostabius baroko ir modernaus stiliaus pastatus, tarp kurių iškilmingai stūkso Karlovy Vary simbolis – ištaigingas Malūno Kolonados pastatas. Nepraleiskite progos aplankyti ir Karlovy Vary muziejų bei galerijų, kuriose sužinosite daugiau apie miestą ir gydomųjų šaltinių istoriją.

Be prabangios ir elegantiškos architektūros, Karlovy Vary taip pat galėsite mėgautis grynu oru ir Čekijos kraštovaizdžio grožiu. Galėsite pasivaikščioti netoli miesto esančiais parkais, ar pavažinėti dviračiais.

Apsilankykite Karlovy Vary kurorte ir leiskite šiam stebuklingam miestui atverti jums savo paslaptis – nuo gydomųjų šaltinių, pasakiškos gamtos, nuostabaus maisto iki prabangių Spa viešbučių. Karlovy Vary – tai daugiau nei vien tik kurortas, tai vieta, kur pailsėsite, atgausite vidinę ramybę ir susikursite neišdildomų prisiminimų.

Sanatorijos Karlovy Vary kurorte, Čekijoje:
Sanatorija Parkhotel Richmond 4*
Sanatorija Kolonada 4*

Karlovy Vary - garsusis Čekijos mineralinių vandenų kurortas, gausiai lankomas keliautojų iš viso pasaulio. Karlovy Varai puiki vieta poilsiui ir sveikatos gerinimui moderniuose SPA centruose ar sanatorijose.