2021-12-30

Naujienos

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, viena iš keturių porų, gyvenančių išsivysčiusiose šalyse, turi vaisingumo bėdų. Dar 10–25 proc. moterų negali pastoti pakartotinai.

Lietuva – ne išimtis. Skaičiuojama, kad mūsų šalyje yra apie 50 tūkstančių nevaisingų porų ir jų kasmet daugėja. Tačiau yra išeitis – pagalbinis apvaisinimas In Vitro arba IVF. 

Turkijoje kasmet atliekama 50 000 pagalbinio apvaisinimo procedūrų.

Daugelis porų iš viso pasaulio renkasi Turkiją pagalbinio apvaisinimo procedūroms dėl naudojamų naujausių technologijų, aukštos kvalifikacijos personalo, patogios ir atpalaiduojančios klinikinės aplinkos bei prieinamų kainų.

Pagalbiniam apvaisinimui Turkijoje naudojamos naujausios technologijos, tokios kaip:

Cryo Protocol yra vienas pažangiausių pagalbinio apvaisinimo metodų, sėkmingai naudojamas Turkijos gydytojų. Jis gali būti atliekamas net praradus seksualines kūno funkcijas.

Preimplantacinė genetinė diagnostika tiria embriono genotipą tam, kad būtų išvengta paveldimų ir genetinių ligų.

Moterims, kurioms pritrūko kiaušidžių rezervo, ir vyrams, turintiems nevaisingumo faktorių, yra donorystės galimybės.

Tad nenuostabu, kad pagalbinio apvaisinimo procedūra yra viena iš populiariausių medicininių paslaugų, kurias lietuviai renkasi Turkijoje.

Pagalbinis apvaisinimas Turkijoje!

Pagalbinis apvaisinimas In Vitro arba IVF - viena populiariausių procedūrų Turkijoje, kurias renkasi pacientai iš užsienio. Turkijoje kasmet atliekama 50 000 pagalbinio apvaisinimo procedūrų.