Naudinga informacija apie sanatorijas ir SPA

2024-04-02

Karlovy Vary ekskursijos

Karlovy Vary (Karlovy Varai) yra vienas iš žinomiausių ir seniausių kurortų Čekijoje, garsėjantis savo mineraliniais šaltiniais, architektūra ir turtinga istorija.

2024-03-22

Čekiška virtuvė. Ką paragauti lankantis Karlovy Vary?

Karlovy Vary (Karlovy Varai) - populiariausias Čekijos kurortas, garsėjantis ne tik savo mineraliniais šaltiniais, prabangiomis SPA ir sveikatinimosi procedūromis, bet ir nuostabia vietine virtuve. 

2023-11-20

Lankytinos vietos. Ką pamatyti ir nuveikti Stambule?

Stambulas, žavesio kupinas, didžiausias miestas Turkijoje, kuriame praeitis eina koja kojon su dabartimi ir kiekviename žingsnyje iškyla praėjusių laikų didingas palikimas. Dviejų žemynų – Europos ir Azijos – sankryžoje įsikūręs įspūdingasis miestas atspindi tai, kas geriausia iš abiejų žemynų.

2023-11-07

Lankytinos vietos. Ką pamatyti ir nuveikti Antalijoje?

Antalija - lietuvių itin mylimas kurortas, o taip pat penktas pagal dydį miestas Turkijoje
Kiekvienas keliautojas, atvykstantis į Antalijos provinciją, nesvarbu, ar tai Alanija, Belekas, Kemeras ar Sidė, turi skirti laiko Antalijos senamiesčiui aplankyti. 

2020-09-10

Natūralių alaus vonių Europos centras

Natūralių alaus vonių Europos centras įsikūręs 6 km nuо Kаrlоvy Vary. Senovės slavai virdavo stiprų geros kokybės alų. Šitą  tradiciją Natūralių alaus vonių Europos centras išsaugojo iki dabar. Puikus tamsus gyvas nefiltruotas ir nepasterizuotas alus, išsaugojęs visus savo vitaminus ir mikroelementus, pilamas į kubilus ir naudojamas procedūroms.