2024-04-02

Naujienos

Karlovy Vary ekskursijos

Karlovy Vary, arba Karlsbadas, yra vienas iš žinomiausių ir seniausių kurortų Čekijoje, garsėjantis savo mineraliniais šaltiniais, architektūra ir turtinga istorija. Lankytojai čia gali rasti platų siūlomų ekskursijų pasirinkimą ir pramogų, kurios leidžia išsamiau susipažinti su Karlovy Vary ir aplinkinių vietovių istorija, gamta ir kultūra.

Štai keletas populiarių ekskursijų, kurias rasite Karlovy Vary:

1. Ekskursija mineralinių šaltinių keliu

Viena pagrindinių pramogų mieste – apsilankymas prie mineralinių vandens šaltinių, kurie yra išsidėstę po visą Karlovy Vary kurortą. Ekskursijos metu lankytojai gali išgirsti apie kiekvieno šaltinio istoriją ir gydomąsias savybes bei paragauti mineralinio vandens.

2. Dianos apžvalgos bokštas

Kelionė funikulieriumi arba pėsčiomis į Dianos apžvalgos bokštą suteikia puikią galimybę pamatyti miestą ir jo apylinkes iš paukščio skrydžio. Bokštas yra ant aukšto kalno, o jo viršūnėje esančioje apžvalgos aikštelėje atsiveria kvapą gniaužiantys aplinkos vaizdai.

3. Becherovka muziejus

Becherovka yra tradicinis čekų žolelių likeris, kurio istorija glaudžiai susijusi su Karlovy Vary kurortu. Muziejuje lankytojai galės susipažinti su šio gėrimo istoriją, pamatyti senovines gamybos įrangas ir paragauti likerio.

4. Ekskursija po Moserio stiklo gamyklą

Moserio stiklo gamykla - visame pasaulyje žinoma dėl rankų darbo stiklo gaminių. Ekskursijos metu lankytojai galės pamatyti, kaip buvo gaminami ir vis dar gaminami šie prabangūs stiklo dirbiniai, taip pat apsilankyti gamyklos muziejuje.

5. Ekskursija „Karlovy Vary Architektūra“

Miestas garsėja savo nuostabia architektūra, kurioje susipina baroko, rokoko, klasicizmo ir Art Nouveau stiliai. Ekskursijos metu galima išsamiau susipažinti su gražiausių miesto pastatų istorija ir architektūra.

6. Ekskursijos į aplinkines vietoves

Karlovy Vary yra puikus pradinis taškas ekskursijoms po aplinkines vietoves, pavyzdžiui, Loketės pilį, Marianské Lázně ar Česky Krumlovu. Tai puiki proga susipažinti su Čekijos istorija ir kultūra.

7. Jano Bechero literatūros muziejus

Literatūros mėgėjai gali apsilankyti Jano Bechero muziejuje, kuris skirtas garsiems čekų poetams ir rašytojams. Muziejus įsikūręs senoje viloje, kurioje gyveno pats poetas.

Šios ir daugelis kitų ekskursijų Karlovy Vary (Karlovy Varai) suteikia galimybę iš arčiau susipažinti su miesto kultūra, istorija ir gamta. Nepriklausomai nuo to, ar domitės architektūra, gamtos grožiu, ar kulinariniu paveldu, Karlovy Vary siūlo įvairias pramogas ir ekskursijas.

Sanatorijos Karlovy Vary kurorte:

Sanatorija Parkhotel Richmond 4*
Sanatorija Kolonada 4*

Karlovy Vary (Karlovy Varai) yra vienas iš žinomiausių ir seniausių kurortų Čekijoje, garsėjantis savo mineraliniais šaltiniais, architektūra ir turtinga istorija.