2024-06-07

Naujienos

Pajūrio Ekspresas – Patogi ir Ekologiška kelionė  į Palangą ir Neringą!

Prie jūros – traukiniu!

Atostogauk prie Baltijos jūros su „Pajūrio ekspresu“! Šią vasarą vėl kursuoja populiarusis traukinys, jungiantis Vilnių su pajūrio kurortais – Palanga, Nida, Preila, Pervalka ir Juodkrante. Nuo gegužės 31 d. iki rugpjūčio 25 d. leisk sau mėgautis kelione, kurios metu nereikės rūpintis vairavimu. Važiuodamas traukiniu, galėsi pradėti savo atostogas ir veikti, ką nori: skaityti, žiūrėti filmus planšetės ekrane, grožėtis pro langą skriejančiais vaizdais ar tiesiog miegoti. 

Pajūrio ekspresas – tai „LTG Link“ jau aštuntą sezoną organizuojamas tęstinis maršrutas, kuriuo traukiniu iš sostinės pasieksi Kretingą ar Klaipėdą, o kelionę į kurortus (Palangą, Juodkrantę, Pervalką, Preilą, Nidą) tęsi specialiai užsakytais autobusais. Keliaudamas į Palangą, iš traukinio į specialų autobusą persėsi Kretingos geležinkelio stotyje, į Neringos kurortus – Klaipėdos geležinkelio stotyje.

Kodėl verta rinktis „Pajūrio ekspresą“?

1. Patogumas ir poilsis nuo pat kelionės pradžios Keliaudamas traukiniu, gali iš karto pradėti savo atostogas. Skaityk knygą, žiūrėk filmus, grožėkis pro langą atsiveriančiais vaizdais arba tiesiog miegok. Traukiniai iš Vilniaus išvyksta kiekvieną penktadienio vakarą ir šeštadienio rytą, o grįžta sekmadienio vakarą – idealu savaitgalio išvykoms.

2. Šiuolaikiniai patogumai „Pajūrio ekspreso“ traukiniai yra modernūs ir komfortiški. Juose rasi erdvias sėdimas vietas, galimybę įsikrauti išmaniuosius įrenginius, bevielį internetą, kondicionierius bei sėdimas vietas su staliukais. Keliauti gali ir su dviračiais, augintiniais bei didesniu bagažu.

3. Nauja kryptis – Karklė.  Šiais metais pristatoma nauja maršruto kryptis – Vilnius–Karklė. Tai unikalus žvejų kaimas, išlaikęs etnografinį savitumą ir istoriją. Čia galėsi mėgautis terapinėmis veiklomis, SPA po atviru dangumi,  plaukti baidarėmis Baltijos jūroje,  skristi parasparniu virš Olando Kepurės skardžio, jodinėti žirgais ar važinėtis dviračiais.

Apgyvendinimo įstaigų spektras Karklėje išties platus, todėl nakvynę galėsite rinktis pagal savo poreikius.

Sveikatos takai – vienas iš pasiūlymų, kaip turiningai praleisti laiką Karklėje. Keturios skirtingo ilgio trasos driekiasi nuo Pajūrio regioninio parko lankytojų centro, pro Olando Kepurę, Kalotės ežerą ir kitus lankytinus objektus. Einant Sveikatos takais nepasiklysti padės rodyklės, o lentelėse rasite informaciją apie nueitą atstumą bei vaizdingus palyginimus, kiek kalorijų sudeginote nuėję atitinkamą atkarpą.

Akmenuoti ir balto smėlio paplūdimiai, grynas pušų ir jūros kvapo prisotintas oras bei bangų ošimas, sveikatingumo trasos, dviračių takai, nuvingiuojantys per nuostabias pajūrio pievas ir pušynus, įstabaus grožio gamtos paminklas – Olando Kepurės skardis užburia kiekvieną ir vilioja išskirtinio poilsio bei jūros terapijos išsiilgusius keliautojus.

Pajūrio Ekspreso birželio mėnesio grafikas: https://ltglink.lt/pajurio-ekspresas 

Kas, kaip ir už kiek? 

Į pajūrį riedėsi šiuolaikiškais traukiniais, kuriuose įrengtos erdvios sėdimos vietos, yra galimybė pasikrauti išmaniuosius įrenginius, naudotis bevieliu internetu, veikia kondicionieriai, galima rinktis ir sėdimas vietas su staliukais.

Traukiniuose yra dėžės pilnos žaidimų ir piešimo priemonių mažiesiems keliautojams, o įvairūs užkandžiai ir gėrimai padės kelionės metu pasijusti sočiam ir laimingam. Visa tai daro kelionę malonią ir patogią tiek suaugusiems, tiek vaikams.

 https://ltglink.lt/maistas-traukiniuose

Taigi, nukeliavau į Lietuvos geležinkelių interneto svetainę ir pabandžiau įsigyti bilietus vasaros savaitgaliui. Pradėsiu nuo Palangos. Kelionės į pajūrį traukiniu kaina į abi puses iš viso kainuos 53,04 €. Nuolaidos taikomos ir keliaujant su šeima, grupe, taip pat studentams, moksleiviams, neįgaliesiems, senjorams, grupėms, o vaikai iki 7 metų keliauja nemokamai. Beje, gali keliauti ir su gyvūnu, vežtis dviračius ar didelį bagažą.

O jei nori ilsėtis Kuršių nerijoje, kelionė traukiniu į abi puses kainuos 55,19 €. Atkreipk dėmesį, jog važiuojant į Nidą traukiniu, nereikės mokėti ne tik už keltą, bet ir vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą.

Planuok savo vasaros išvyką į pajūrį su „Pajūrio ekspresu“ ir mėgaukis patogumu, grožiu ir ramybe, kurią suteikia kelionė traukiniu. Išsamią informaciją ir bilietus rasi „LTG Link“ svetainėje arba telefonu +370 700 55111. Atrask pajūrio magiją ir patogiai pasiek savo atostogų tikslą!

Pajūrio Ekspresas – Patogi ir Ekologiška kelionė į Palangą ir Neringą. Važiuodamas traukiniu, galėsi pradėti savo atostogas: skaityti, žiūrėti filmus planšetės ekrane, grožėtis pro langą skriejančiais vaizdais ar tiesiog miegoti.