2024-06-20

Naujienos

Poilsis Druskininkuose. Ką pamatyti ir aplankyti Druskininkų kurorte?

Druskininkai – žinomiausias Lietuvos kurortas, kuriame susijungia gamtos grožis, poilsis ir modernus sanatorinis gydymas. Įsikūręs tarp pušynų ir ežerų, šis kurortas vilioja ieškančius poilsio natūralios gamtos apsupty. Druskininkai garsėja savo mineralinių vandenų šaltiniais ir gydomosiomis procedūromis, todėl čia galėsite ne tik pailsėti, bet ir atgauti jėgas. Taip pat verta aplankyti įspūdingus miesto parkus, muziejus ir meno galerijas. Ir visa tai – vos pora valandų kelio nuo Vilniaus!

 

Ką verta aplankyti ir pamatyti Druskininkuose:

Gydyklų parkas Druskininkuose
Gydyklų parkas Druskininkuose - vienas populiariausių turistinių objektų. Šiame parke galima pasimėgauti grynu oru ir grožėtis fontanais, skulptūromis bei senaisiais gydyklų pastatais. Nepamirškite aplankyti Druskininkų mineralinio vandens biuvetę, kurioje galėsite paragauti natūralaus mineralinio gydomojo vandens tiesiai iš šaltinio.

Gydyklų parkas Druskininkai Druskininkų gydyklų parkas

Druskininkų vandens parkas (Aqua parkas)
Druskininkų Vandens Parkas yra vienas didžiausių vandens pramogų kompleksų Lietuvoje.  Jūsų laukia tropinis karštis ir nesibaigiančios pramogos: sūpuokitės jūros bangų baseine, plaukite pasroviui ar prieš srovę sraunioje upėje, prisisotinkite adrenalino įspūdinguose čiuožimo kalneliuose, atsipalaiduokite kaitriose pirtyse ir įsisukite į nesibaigiančių linksmybių sūkurį. 30 tūkst. kv. m. ploto Druskininkų vandens parke sau tinkamiausią poilsį ir pramogas atras tiek maži, tiek dideli: linksmos draugų kompanijos šėls vandens pramogų erdvėje, gerai nusiteikusios šeimos džiaugsis nuotykių kupina vaikų zona, o romantikos ir atsipalaidavimo ieškančios poros bei vienišiai lepinsis tik suaugusiems skirta 19 pirčių erdve. Druskininkų Vandens Parkas puikiai tinka Šeimos poilsiui ir yra populiari lankytina vieta tiek tarp vaikų, tiek tarp suaugusiųjų.

Druskininkų vandens parkas Aqua parkas Druskininkai

Grūto parkas Druskininkuose
Grūto Parkas yra unikalus muziejus po atviru dangumi, eksponuojantis sovietinio laikotarpio skulptūras ir kitus artefaktus. Tai puiki vieta, norintiems susipažinti su sovietinės Lietuvos istorija. Grūto Parke taip pat yra zoologijos sodas, vaikų žaidimų aikštelė ir kavinė.

Gruto parkas-druskininkai Gruto parkas Druskininkai

Druskininkų Lynų kelias
Druskininkų Lynų kelias – vienintelė tokio tipo pramoga Lietuvoje. Šis lyninis keltuvas jungia Druskininkų centrą su Snow Arena – modernia slidinėjimo trasa. Kelionė Druskininkų Lynų keliu suteiks nepakartojamų įspūdžių ir leis pasižvalgyti į Druskininkus iš paukščio skrydžio. Lynų kelio ilgis - 1161m.

Linų kelias Druskininkai Linų kelias Druskininkuose

M.K. Čiurlionio memorialinis muziejus
Mikalojus Konstantinas Čiurlionis - garsus Lietuvos kompozitorius ir dailininkas, kurio darbai eksponuojami Druskininkuose esančiame memorialiniame muziejuje. Muziejus įsikūręs menininko gyvenamajame name, kuriame galima pamatyti jo kūrybos darbus ir sužinoti daugiau apie jo gyvenimą.

M. K. Čiurlionio muziejus Druskininkai M. K. Čiurlionio miziejus Druskininkuose

Snow Arena Druskininkuose
Snow Arena Druskininkuose yra viena moderniausių slidinėjimo arenų Europoje, veikianti visus metus. Čia rasite įvairaus sudėtingumo trasų, skirtų tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Snow Arenoje veikia 2 uždaros kalnų slidinėjimo ir atviros lauko trasos. Arena yra moderni, padengta kokybišku sniegu, gaminamu be jokių cheminių ir bakterinių priedų. Be to, arenoje galima išsinuomoti įrangą ir gauti profesionalių instruktorių pamokas.

Snow arena Druskininkai Snow arena Druskininkuose

Druskonio ežeras
Druskonio Ežeras - puiki vieta poilsiui ir gamtos grožio mėgėjams. Čia galima išsinuomoti valtį, vandens dviračius ir paplaukioti po ežerą arba tiesiog pasivaikščioti palei ežero krantą. Druskonio Ežeras yra netoli miesto centro, todėl lengvai pasiekiamas iš bet kurios Druskininkų vietos.

Druskonio ežeras Druskininkai Druskonio ežeras Druskininkuose

Vijūnėlės parkas
Vijūnėlės parkas - modernus parkas, įsikūręs šalia Vijūnėlės tvenkinio. Čia rasite įvairias sporto aikšteles, vaikų žaidimų zonas, pėsčiųjų ir dviračių takus. Vienas įspūdingiausių šio parko reginių – ankstyvą pavasarį pražystanti virš 200 tūkst. narcizų jūra. Vijūnėlės parkas puikiai tinka tiek aktyviam laisvalaikiui, tiek ramiam poilsiui gamtoje.

Vijūnės parkas Druskininkai Vijūnės parkas Druskininkuose

Nuotykių parkas UNO
Nuotykių parkas UNO - puiki vieta aktyvaus poilsio mėgėjams. Čia rasite įvairaus sudėtingumo trasų medžiuose, laipiojimo sienas ir kitas pramogas. Nuotykių Parkas UNO tinkamas tiek vaikams, tiek suaugusiems, todėl čia smagiai praleisite laiką su visa šeima.

UNO parkas Druskininkai UNO parkas Druskininkuose

SPA ir sanatorijos Druskininkuose
Druskininkai garsėja savo sanatorijomis ir SPA centrais, kur galite pasilepinti įvairiomis procedūromis ir atgauti jėgas. Gydymas mineraliniu vandeniu, purvo vonios ir kitos procedūros padės atsipalaiduoti, pailsėti ir pagerinti sveikatą.

Poilsis, SPA ir sanatorijos Druskininkuose:
Eglės sanatorija Economy
Eglės sanatorija Standard
Eglės sanatorija Comfort
Spa viešbutis Europa Royale Druskininkai 4*
Sanatorija Mineral SPA Draugyste (Draugystės sanatorija)
Belorus sanatorija Druskininkai
Grand SPA Lietuva, viešbutis Lietuva 3*PLUS
Grand SPA Lietuva, viešbutis Druskininkai 4*
Grand SPA Lietuva, apartamentai Dzūkija 4*PLUS
Sanatorija UPA Medical SPA, Poilsis ir gydymas Druskininkuose
Sanatorija SPA Vilnius Druskininkai

 

Druskininkai - nuostabus kurortas, kuriame rasite platų pasirinkimą įvairiausių pramogų, nuo poilsio su SPA iki ekstremalių, adrenalino kupinų veiklų. Tad nesivaržykite ir leiskitės į kelionę po nuostabųjį Druskininkų miestą!

Druskininkai – populiariausias Lietuvos kurortas, garsėjantis savo mineralinių vandenų šaltiniais, gydomosiomis procedūromis, SPA ir sanatorijomis, todėl čia galėsite ne tik pailsėti, bet ir atgauti jėgas. Taip pat verta aplankyti įspūdingus miesto parkus, muziejus ir meno galerijas. Ką verta pamatyti ir aplankyti Druskininkų kurorte?