2024-06-21

Naujienos

Šeimos poilsis Eglės sanatorijoje Druskininkuose ir Birštone. Ką reikia žinoti?

Planuojant šeimos poilsį viešbutyje, SPA ar sanatorijoje svarbu iš anksto pasidomėti, apie teikiamas paslaugas, spa ar sveikatinimo programas, kokius siūlo užsiėmimus vaikams ir t.t.

Kokias paslaugas teikia Eglės sanatorija?

Eglės sanatorija siūlo įvairias Spa, sveikatinimo ir poilsio paslaugas, įskaitant gydomuosius masažus, mineralinio vandens vonias, purvo aplikacijas, fizioterapiją ir kineziterapiją. Be to, čia teikiamos psichoterapijos ir dietologijos paslaugos, kurios padeda pagerinti bendrą savijautą bei pradėti propaguoti sveiką gyvenseną. Sanatorijoje taip pat yra baseinai, saunos ir sporto salės, skirtos aktyviam poilsiui. Sanatorijos specialistai sudaro individualias programas pagal kiekvieno kliento poreikius, todėl galite būti tikri, kad gausite geriausią poilsį, priežiūrą ir gydymą.

Ar yra pasiūlymų poilsiui šeimai, poilsiui su vaikais? Ar vaikams bus kas veikti sanatorijoje?

Eglės sanatorija siūlo įvairias programas šeimoms ir poilsiui su vaikais. Yra specialios vaikų gydymo ir poilsio programos, kurios apima kineziterapiją, vandens procedūras ir kitus sveikatinimo užsiėmimus. Be to, sanatorijoje yra vaikų žaidimų aikštelės, baseinai ir kitos pramogos. Šeimos gali pasirinkti šeimyninius kambarius, kurie yra pritaikyti patogiam ir erdvesniam šeimos poilsiui.

Ar vaikams teikiamas sanatorinis gydymas Eglės sanatorijoje Druskininkuose ir Birštone?

Eglės sanatorija kviečia pasirūpinti savo vaikų sveikta: stiprinti imunitetą, skatinti aktyviai judėti ir daugiau laiko praleisti gryname ore. Sveikata – vertingiausias mūsų turtas, todėl nuo vaikystės reikia pratintis gyventi sveikai, sportuoti, sveikai maitintis. Vaikų sanatorinio gydymo programa skirta 5–15 metų vaikams. Vaikai gauna iki 5 procedūrų per parą, o procedūras individualiai skiria gydytojas, atsižvelgdamas į procedūrų indikacijas ir kontraindikacijas, į procedūras vaiką lydi vienas iš suaugusiųjų.

Eglės sanatorijoje Birštone ir Druskininkuose ar vaikams bus veiklos žaidimų kambaryje? Ar bus atsakingas suaugęs žmogus prižiūrintis vaikus?

Eglės sanatorijoje mažieji poilsiautojai galės žaisti įvairiausius žaidimus ir susirasti naujų draugų žaidimų kambaryje ar lauko žaidimų aikštelėje. Pramogos žaidimų kambariuose ir aikštelėje lauke papildomai nieko nekainuoja. Juose galima lankytis nepriklausomai nuo to, kuriame komforto lygyje gyvenate.

Vaikų žaidimų kambario (Comfort) darbo laikas (gali keistis)         
I–VII 9:00–18:00
Pietų pertrauka 13:00–14:00

Eglės sanatorija supranta, kad kokybiškas poilsis su vaikais susitelkus į buvimą kartu, palikus šone buitį ir kitus kasdienius rūpesčius, stiprina visos šeimos tarpusavio ryšį, šeimos narių fizinę, emocinę ir psichologinę sveikatą, mėgaujantis gydomosiomis procedūromis, su meile ruoštu maistu, buvimu baseinų ir pirčių komplekse. Šeima - didžiausias mūsų turtas, puoselėkite savo šeimos santykius ir susikurkite nepamirštamų šeimos akimirkų Eglės sanatorijoje.

Šeimos poilsis Eglės sanatorijoje Druskininkuose ir Birštone. Planuojant kelionę į SPA ar sanatoriją su vaikais, ką svarbu žinoti?