Lietuva / Temos

Poilsis,gydymas-Lietuvoje

Lietuva gali pasigirti nuostabia gamta, architektūros paminklais bei smėlėtais Baltijos jūros paplūdimiais. Nors šalis nedidelė, tačiau joje yra net 5 etnografinės sritys: Aukštaitija, Žemaitija, Dzūkija, Suvalkija ir Mažoji Lietuva. Kiekviena jų skiriasi savo tarmėmis, tradicijomis, papročiais, maisto ruošimo ypatumais.

Vilnius

Vilnius - Lietuvos sostinė ir didžiausias Lietuvos miestas. Vilnius įsikūręs Neries ir Vilnelės upių santakoje, šiame mieste gausu kultūros paveldo bei unikalus senamiestis. Šimtametė architektūra, modernūs pastatai ir nepaliesta gamta pačioje miesto širdyje kuria nepakartojamą harmoniją – Vilnius yra viena žaliausių Europos sostinių.

Poilsis,gydymas-Palangoje

Išskirtinė poilsio vieta su unikalia gamta ir savita kultūra, tad neveltui yra vienas populiariausių kurortų Lietuvoje. Jis – puiki vieta širdies ir kraujagyslių sistemos ligų gydymui.

Poilsis,gydymas-Druskininkuose

Druskininkai – ideali vieta pailsėti, atgauti jėgas, atsipalaiduoti, gerai praleisti laiką. Kurorte tinkamiausia vieta tiems, kurie nori pagerinti savo sveikatą.

Poilsis,gydymas-Birštone

Birštonas – svarbus Lietuvos kurortas, pritraukiantis norinčius atgauti jėgas čia esančiose sanatorijose, SPA centruose ir romantikos bei ramybės ištroškusias sielas.