Čekija / Temos

Poilsis,gydymas,kelionės-Čekijoje

Žavinga Čekija vilioja savo gamtos įvairove, įspūdinga istorija, kultūra, skaniu tradiciniu maistu ir svetingumu. Nesvarbu kurį kurortą pasirinksite poilsiui – Karlovy vary, Marianske Lazny, Teplice ar Yahimovą turėsite puikią galimybe nuvykti į įspūdingas, įdomias, suteikiančias gerą nuotaiką ekskursijas.

Poilsis,gydymas,kelionės-Jachymovas

Nedidelis kurortinis miestelis įsikūręs šiaurės vakarų Čekijoje, 19 km nuo Karlovy vary, 143 km nuo Prahos ir 73 km iki Marianske Lazny, pietinėje kalnų papėdėje, 650 m virš jūros lygio, tarp vaizdingų kalnų ir nuostabių miškų. 
Paslaptingi miškai, žaismingi kalnų upeliai, didingi kalnai Krušny keri savo grožiu bet kuriuo metų laiku. 

Poilsis,gydymas,kelionės-Karlovy-Vary

Į Karlovy Vary atvyksta ne tik norintys gydytis, bet ir profilaktiškai sustiprinti sveikatą, atgauti darbingumą bei gerą savijautą. Švelnus kurorto klimatas, tyras oras ir rami aplinka padeda gerai pailsėti ir pasisemti fizinių bei dvasinių jėgų.

Poilsis,gydymas,kelionės-Marianske-Lazne

Marianske Lazne, kitaip dar vadinami Marienbad kurortas įsikūręs vaizdingame slėnyje tarp kalnų ir nuostabių miškų. Gamta šią vietovę dosniai apdovanojo ne tik vaizdingais landšaftais, nuostabia gamta, tyru oru, bet ir gydomaisiais lobynais. 

Poilsis,gydymas,kelionės-Teplice

Teplica – tai kurortinis miestas, įsikūręs šiaurės vakarų Čekijoje, 94 km. nuo Prahos, Rūdos kalnuose. Nuostabi gamta, didinga architektūra, turtinga istorija ir ypatinga gamtos dovana - terminiai mineraliniai šaltiniai  -  daro šį kurortą nepakartojamu ir unikaliu.