Gruzija / Temos

Gruzija

Gruzija – tai unikalių garsų, spalvų, judesio, formų ir skonių šalis. Gruzijos kultūra formavosi daugiau nei tūkstantį metų, nuo pat Iberijos ir Kolchidės sukūrimo.

Batumis

Batumis - tai šurmuliuojantis miestas, viliojantis  karštu gruzinišku temperamentu, saule ir vynu, tačiau norintiems ramybės - tai gali būti sielos poilsio kampelis, užliūliuojantis magnolijų žiedais, jūros ošimu ir apelsinmedžių aromatu. 

Boržomis

Boržomi kurortas įsikūręs vaizdingame slėnyje, didinguose Gruzijos kalnuose. Gydomasis vanduo, netoli esančios slidinėjimo trasos, nuostabus Nacionalinis parkas bei per kurorto centrą tekanti siaura, vaikiškais žaisminga, srauni upė Kura suteikia kurortui nepakartojamą žavesį. 

Tskaltubo

Gydomasis kurortas garsėja unikaliu mineraliniu vandeniu neturinčiu analogų nei Azijoje nei Europoje. Tskaltubos mineralinio vandens sudėtis yra mokslininkų galvosūkis iki šių dienų.

Ureki

Ureki -  tai vieta, kur gerą savijautą dovanoja paprasčiausi dalykai - smėlis ir jūra. Kurortas įsikūręs Juodosios jūros pakrantėje, Ozurgeti rajone, netoli  Batumio ir žymus savo unikaliais paplūdimiais su gydomuoju juodu magnetiniu smėliu.