2021-12-20

Naujienos

Klausos ir kalbos centras Lenkijoje specializuojasi vaikų ir suaugusiųjų klausos ir kalbos ligų gydyme.

Tarptautinis klausos ir kalbos centras įkurtas 2011 metais, skirtas teikti kompleksines paslaugas pacientams, sergantiems ausų, nosies, gerklės ligomis.

Centre atliekamos gerklės, ausų, nosies, sinusų, gerklų operacijos, taip pat siūlomos kochlearinių, vidurinės ausies implantų ir kaulo laidumo implantų implantavimo paslaugos.

Tarptautiniame klausos ir kalbos centre įrengtos vienos moderniausių operacinių Lenkijoje, jos aprūpintos pasaulinio lygio įranga, leidžiančia sėkmingai atlikti sudėtingiausias operacijas. Po operacijos pacientas iš operacinės perkeliamas į pooperacinį žadinimo skyrių, o po to – į ligoninės palatą. Centre pacientams garantuojama visapusiška priežiūra 24 valandas per parą.

Ligoninės personalą sudaro aukštos kvalifikacijos gydytojų bei specialistų komanda: chirurgai, anesteziologai, slaugytojai, padėjėjai, medicinos sekretoriai, teikiantys profesionalią pagalbą visais pasiruošimo ir operacijos etapais, taip pat pooperaciniu laikotarpiu.

Centre įrengtos modernios palatos su oro kondicionieriais (iš viso 38 lovos). Kiekviena palata turi atskirą vonios kambarį, patogias lovas, televizorių ir prieigą prie belaidžio interneto. Pacientams teikiamas pilnas maitinimas.

Ypatingas dėmesys centre skiriamas vaikų saugumui ir patogumui. Vienas iš tėvų arba globėjų gali likti palatoje su vaiku, taip aktyviai dalyvaudamas slaugant ir hospitalizuojant mažąjį pacientą.

! Medicininės gydomosios kelionės organizuojamos individualiai, jeigu Jus domina gydymas Tarptautiniame klausos ir kalbos centre prašome susisiekti su mumis tel. +370 68678685 arba el. paštu: abk@abk.lt

Klausos ir kalbos centras Lenkijoje specializuojasi vaikų ir suaugusiųjų klausos ir kalbos ligų gydyme. Centre atliekamos gerklės, ausų, nosies, sinusų, gerklų operacijos, taip pat siūlomos kochlearinių, vidurinės ausies implantų ir kaulo laidumo implantų implantavimo paslaugos.