2024-06-10

Naujienos

Eglės sanatorijos reabilitacijos centrai Vilniuje ir Kaune

Eglės sanatorija – ilgametes gydymo tradicijas puoselėjanti sanatorija siūlanti visas sveikatinimo, gydomąsias ir SPA procedūras bei paslaugas. Jau daugiau kaip 50 metų Eglės sanatorija kurianti ir puoselėjanti sanatorinio gydymo tradicijas Druskininkuose ir Birštone, išlaikanti aukštą darbuotojų kompetenciją ir gydymui taikanti unikalius gamtinius išteklius – mineralinį vandenį ir gydomąjį purvą, padeda žmonėms sustiprinti, palaikyti ir susigrąžinti sveikatą.

Nuo šiol šia ilgamete sveikatinimo patirtimi Eglės sanatorija dalinasi ir Eglės reabilitacijos centruose Vilniuje bei Kaune.

Eglės sanatorijos reabilitacijos centruose Vilniuje ir Kaune siūlomas platus paslaugų spektras, įskaitant:

  • Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija
  • gydomieji masažai: klasikinis masažas, limfodrenažas „LymphaMat“ aparatu, masažas „Aquatizer QZ-40“ aparatu (sauso masažo lova) ir kt.
  • Kineziterapija (gydomosios mankštos): individuali kineziterapija, trigerinių taškų atpalaidavimas vakuuminėmis taurelėmis, individuali kineziterapija su „Redcord“ ir kt.
  • Funkcinė diagnostika: eisenos vertinimas ir kineziterapija su „Zebris“ įranga, judesių analizė ir kineziterapija su „Riablo“ įranga.
  • Fizioterapija: smūginė bangos terapija celiulitui „ShockMaster“ aparatu, elektrostimuliacija, masažas, termoterapija „Stima Well“ aparatu, lazerio terapija naudojant „Laserneedle touch“ ir kt.

Eglės sanatorijos reabilitacijos centruose Vilniuje ir Kaune dirba kvalifikuoti specialistai, kurie nuolat tobulina savo įgūdžius ir žinias. Komandoje yra fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, kineziterapeutai, masažuotojai ir slaugytojai, kurie rūpinasi, kad kiekvienas pacientas jaustųsi patogiai bei maksimaliai pagerintų savo sveikatą.  

Eglės sanatorijos reabilitacijos centras Vilniuje yra įsikūręs patogioje vietoje (Konstitucijos pr. 20), lengvai pasiekiamoje tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu. Kaune Eglės sanatorijos reabilitacijos centras taip pat yra strategiškai patogioje vietoje (Vytauto pr. 37 B), kur aplinka sukurta taip, kad pacientai jaustųsi komfortabiliai ir atsipalaidavę.

Eglės sanatorijos reabilitacijos centrai Vilniuje ir Kaune – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gauti kokybišką priežiūrą ir terapijas, bet tuo pačiu metu gyventi namuose.

Jau daugiau kaip 50 metų Eglės sanatorija kuria ir puoselėja sanatorinio gydymo tradicijas Druskininkuose ir Birštone. Nuo šiol šia ilgamete sveikatinimo patirtimi Eglės sanatorija dalinasi ir Eglės reabilitacijos centruose Vilniuje bei Kaune.