2024-06-12

Naujienos

Eglės sanatorija baseinai ir pirtys

Ar svajojate apie atostogas, kurios suteiktų ne tik poilsio, bet ir pramogų visai šeimai? Tuomet Eglės sanatorija yra būtent tai, ko ieškote! Eglės sanatorija garsėja savo baseinais ir pirtimis, kurios tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Eglės sanatorija Druskininkai ir Birštonas baseinai 

Nesvarbu kurią sanatorinio gydymo programą pasirinksite, visur rasite neribotą apsilankymą baseinų ir pirčių komplekse. Eglės sanatorijoje Druskininkai yra du baseinų ir pirčių kompleksai. Kiekvieną dieną Eglės sanatorijoje gyvenantys svečiai gali mėgautis gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis masažinėmis srovėmis, sūkurinėmis voniomis, plaukimo takeliais.

Eglės sanatorija Druskininkai ir Birštonas pirtys

Infraraudonųjų spindulių pirtis ( Eglės sanatorija Economy, Standard, Comfort)

Infraraudonieji spinduliai - lyg saulės šiluma arba natūrali mūsų kūno šiluma. Infrasaunose naudojamos infraraudonosios elektromagnetinės bangos tiesiogiai šildo žmogaus organizmą. Vykstant konvekcijai žmogaus kūnas įšyla iki 4 cm (palyginimui – įprastoje saunoje kūnas įšyla iki 3–5 mm, nes organizmas blokuoja aplinkos karštį). 
Būtent toks giluminis infraraudonosios šilumos skverbimasis organizmui perteikia šilumos energiją ir gerina jo būklę: įšildo audinius, raumenis, sąnarius, spartina kraujo bei kitų kūno skysčių apykaitą.

Himalajų druskos pirtis ( Egles sanatorija Comfort)

Himalajų druskos pirtys tinka įvairias alergijas turintiems žmonėms, taip pat tiems, kurie serga bronchine astma, nervų sistemos ligomis. Himalajų druska stiprina žmogaus imuninę sistemą.

Aromatinė garinė pirtis su druska (Eglės sanatorija Economy, Standard, Comfort)

Aromatinės garinės pirties nauda: procedūros metu valosi kvėpavimo takai, suaktyvinama kraujotaka, atpalaiduojami įsitempę raumenys, oda tampa švelnesnė ir minkštesnė, didėja imuniteto atsparumas ligoms.

Sauna (Eglės sanatorija Economy, Standard, Comfort)

Dažnas lankymasis saunoje – puiki antistresinė programa, be to, skatina organizmo išsivalymą nuo šlakų ir kenksmingų medžiagų. Be to, karščio ir šalčio sąveika skatina įvairias organizmo funkcijas, ypač kraujo apytaką ir kraujotaką. Taip pat, mobilizuojamas organizmo atsparumas, stimuliuojamas širdies darbas, teigiamai veikiamas kraujo spaudimas. 

Ledo kambarys (Eglės sanatorija Comfort)

Ledo kambarys tai – patalpa, kurioje galima atsivėsinti po karštos pirties, išsitrinti ledu kūną. Čia temperatūra siekia nuo 0 iki +5 °C. Kambaryje yra ledo gaminimo įranga kuri gamina ledą, tad ledo tikrai nepritrūks.
Ledo kambaryje yra kubilas su šaltu vandeniu, kuriuo taip pat galima apsipilti kūną ir atsigaivinti.

Eglės sanatorija Druskininkuose ir Birštone - ideali vieta šeimos atostogoms. Sanatorijoje kiekvienas šeimos narys ras ką nuveiki: nuo pramogų ir pratimų baseinuose iki atsipalaidavimo įvairiose pirtyse bei SPA procedūrose. Nepraleiskite progos praleisti nepamirštamą laiką su šeima Eglės sanatorijoje Druskininkuose ir Birštone ir grįžti į namus kupiniems energijos ir geros nuotaikos.

Druskininkai:
Eglės sanatorija Economy
Eglės sanatorija Standard
Eglės sanatorija Comfort

 

Birštonas:
Eglės sanatorija Comfort

Eglės sanatorija Druskininkuose ir Birštone tai puiki vieta ne tik poilsiui ar sanatoriniam gydymui, bet ir pramogoms visai šeimai. Eglės sanatorija garsėja savo baseinais ir pirtimis, kurie patiks tiek suaugusiems, tiek vaikams.