2022-02-17

Naujienos

Plaukų persodinimą Turkijos medikams patikėjęs Robertas džiaugiasi savo sprendimu ir dalijasi savo atsiliepimais bei įspūdžiais po persodinimo procedūros.

Plaukų persodinimo data Turkijoje, Stambule: 2021 m. spalio mėn.

„Senai planavau pasinaudoti plaukų transplantacijos paslaugomis Turkijoje, tad ieškojau geriausio varianto savo svajonei įgyvendinti. Internete mačiau straipsnį apie Turkijos medicininio turizmo atstovybės teikiamomis paslaugomis Lietuvoje. Iš pradžių buvau skeptiškas, galvojau kad tai viena iš apgaulingų svetainių, bet vis tiek ryžausi susisiekti ir pasiteirauti. Ir džiaugiuosi kad mano nuogąstavimai nepasitvirtino. Susisiekęs su Liana man telefonu viską puikiai paaiškino kas ir kaip vyksta, kokių dokumentų reikia kaip pasiruošti ir pan, tad ilgai nedvejodamas apsisprendžiau kad ryšiuosi keliauti į Turkija.

Viskas vyko labai greitai ir sklandžiai. Mano patogumui, buvo užsakyti lėktuvo bilietai pirmyn ir atgal, viešbutis kuriame apsistosiu viešnages metu, pervežimas nuo oro uosto ir atgal. Operacijos diena pasitiko daktaras, kuris nuvežė į kliniką kurioje buvo atliekama operacija. Ten viską paaiškino kaip vyks operacija. Pati operacija vyko sklandžiai ir visiškai neskausmingai.

Po operacijos sekančią dieną vėl pasitiko tas pats daktaras apžiurai. Vėl paaiškino kaip elgtis ir prižiūrėti galvą. Viską apibendrinus galiu drąsiai teigti, kad esu patenkintas bendradarbiavimu su ABK TRAVEL. Ir jei reikės ateityje vėl drąsiai kreipsiuos.“

Plaukų persodinimą Turkijos medikams patikėjęs Robertas džiaugiasi savo sprendimu ir dalijasi savo įspūdžiais bei atsiliepimais po transplantacijos procedūros.