2021-09-15

Naujienos

Odontologija Turkijoje

Odontologijos paslaugos - vienos iš dažniausių medicinos turistų pasirinkimų Turkijoje. Juk  paslaugos čia ne tik kokybiškos, bet dažnu atveju ir gerokai pigesnės.

Odontologai Turkijoje yra aukštos kvalifikacijos, baigę studijas prestižiniuose, geros reputacijos universitetuose ir praktikuojasi klinikose visame pasaulyje. Visas diagnostikos ir gydymo procesas atliekamas naudojant moderniausią įrangą. Turkijos klinikos teikia visas odontologijos gydymo paslaugas, o odontologijos pasiūlymai parenkami individualiai kiekvienam pacientui pagal jo poreikius.

 

Diagnostika

Odontologijos klinikos Turkijoje aprūpintos modernia įranga. Čia naudojami tokie diagnostikos metodai kaip: Skaitmeninė panoraminė rentgenografija; Radioviziografija RVG; 3D skenavimas, 3D tomografija.

Gydymo metodai

Turkijos odontologijos klinikos teikia visas odontologijos paslaugas:

  • Dantų ir dantenų ligų gydymas;
  • Dantų restauravimas,
  • Protezavimas ir implantavimas,
  • Ortodontinis gydymas;
  • Dantų balinimas ir kitos procedūros.

Norite atlikti odontologijos procedūras Turkijoje? Ką reikia daryti?

✔ El. Paštu liana@abk.lt atsiųskite panoraminę dantų rentgeno nuotrauką ir aprašykite kokios procedūros Jus domina. Taip pat rekomenduojame papildomai atsiųsti nuotraukas padarytas pagal pateiktą video žemiau.

✔ Gydytojas nuotoliniu būdu nuspręs dėl išankstinio gydymo metodo, pasakys procedūrų kainas ir sudarys gydymo planą.

✔ Jeigu procedūros ir kainos Jums tiks, tada padėsime Jums suplanuoti kelionę į Turkiją (konsultacija dėl gydymo, organizacinė informacija, pagalba perkant bilietus, užsakant viešbutį), kad kelionė praeitų sklandžiai ir be streso.

Odontologija Turkijoje!

Vis daugiau lietuvių patiki Turkijos medikams savo sveikatą ir grožį. Viena iš populiariausių sričių kurias pacientai renkasi yra odontologija. Juk odontologijos paslaugos Turkijoje ne tik kokybiškos, bet dažnu atveju ir gerokai pigesnės.