2021-04-27

Naujienos

Turkijos medicininio turizmo asociacijos (THTC) tikslas - informuoti apie mediciną Turkijoje, jos galimybes ir padaryti šias paslaugas pasiekiamas pacientams iš užsienio.

Asociacija įkurta 2005 metais ir šiandien turi 167 biurus net 90 skirtingų šalių (tarp jų ir Lietuvoje). THTC vienija net 375 nariai: sertifikuotos gydymo įstaigos (tarp kurių yra valstybinės ir privačios ligoninės), viešbučiai, terminiai ir medicininiai SPA centrai, taip pat kitos papildomas paslaugas teikiančios įmonės.

THTC bendradarbiauja su medicinos įstaigomis, iš kurių net 61 klinika akredituotos „Joint Commission International“ standartu, kas rodo ypač aukštą jose teikiamų paslaugų kokybę. Tai vienas aukščiausių įvertinimų, kokį gali gauti sveikatos priežiūros įstaiga pasauliniu mastu.

2016 m. Rugsėjo 08 d.  ABK Travel tapo oficialūs Turkijos medicininio turizmo atstovai Lietuvoje! Mūsų įmonei tapus THTC nare, Lietuvos piliečiams atsivėrė naujos galimybės gauti kokybiškas bei palyginti nebrangias įvairaus profilio medicinines paslaugas Turkijoje.

Be to, tapę Turkijos medicininio turizmo atstovais Lietuvoje, mes turime galimybę prisijungti prie tarptautinės ,,Map2heal‘‘ sistemos, apjungiančios sveikatos priežiūros specialistus, pacientus ir gydymo įstaigas, galime pasiūlyti savo klientams individualias, būtent jiems skirtas ir pritaikytas gydymo programas, atsižvelgiant į konkretaus kliento poreikius bei galimybes.

Kodėl verta rinktis gydymą Turkijoje?

  • Kaina. Turkijoje medicininių paslaugų kaina lyginant su Europos ir kitomis šalimis yra mažesnė, o medicininių paslaugų kokybė niekuo nenusileidžia kitoms šalims. Bet kodėl kainos mažesnės? Dėl milžiniškų pacientų srautų šalyje atliekama gerokai daugiau procedūrų, pavyzdžiui, vienas chirurgas per dieną atlieka po 3-4 plaukų persodinimo procedūras, tad jų savikaina tampa mažesnė.
  • Pažangios technologijos. Turkijos medicinoje naudojamos pažangios technologijos, tokios kaip DA VINCI chirurginės sistemos, TRUE BEAM, GAMA peilis, VIRTUALUS peilis, intraoperacinė radioterapija IORT ir kt.
  • Aukštos kvalifikacijos personalas. Turkijos medicinos specialistų išsilavinimas gerai vertinamas tarptautiniu mastu. Nemažai Turkijos medikų studijavo arba stažavosi geriausiuose Vokietijos ir JAV universitetuose. Taigi, šios šalies medikai profesionalumu nenusileidžia geriausiems pasaulio specialistams.

Planuojantiems gydytis Turkijoje, kodėl kreiptis verta per THTC?

  • Pirma, THTC asociacijai priklauso medikai, kurie gyvena ir dirba Turkijoje. Jie, pagal THTC atstovo nusiųstus paciento medicininius išrašus, parenka tinkamiausią gydymo įstaigą Turkijoje ar Šiaurės Kipre ir po to vietoje atstovauja mūsų pacientams: pasitinka juos ligoninėje, lydi į konsultacijas, lanko po procedūrų, stebi paciento būklę ir panašiai.
  • Kita priežastis, kodėl verta kreiptis į THTC, yra ta, kad organizacija ne tik parenka tinkamiausią kliniką, bet ir suranda arčiausiai jos esantį viešbutį, nuperka bilietus, suorganizuoja kelionę iš oro uosto į viešbutį ar kliniką, netgi skiria nemokamą vertėją, kalbantį rusų arba anglų kalbomis.
  • Trečia priežastis yra garantija, kad, iškilus galimiems nesklandumams ar atsiradus komplikacijoms, pacientas neliks vienas, jis turės savo atstovus Turkijoje, kurie padės viską išspręsti.

Daugiau informacijos apie gydymo galimybes ir kainas Turkijoje Jums suteiks Turkijos medicininio turizmo atstovai Lietuvoje tel: +370 68678685

                                                THTC sertifikatas

2016 m. Rugsėjo 08 d.  ABK Travel tapo oficialūs Turkijos medicininio turizmo atstovai Lietuvoje! Mūsų įmonei tapus THTC nare, Lietuvos piliečiams atsivėrė naujos galimybės gauti kokybiškas bei palyginti nebrangias įvairaus profilio medicinines paslaugas Turkijoje.