UAB „ABK TRAVEL“ įgyvendina ES struktūrinių fondų lėšomis dalinai finansuojamą projektą "Kūrybiniai čekiai COVID 19".

UAB ABK TRAVEL sėkmingai dirba Lietuvos turizmo rinkoje nuo 2007 m. Viena pagrindinių mūsų veiklos sričių – sanatorinio gydymo, SPA poilsio ir medicininio turizmo organizavimas. Projekto tikslas - kurti bei diegti dizaino ir rinkodaros inovacijas UAB ABK TRAVEL, taip stiprinant įmonės poziciją rinkoje.  Projekto eigoje numato sukurti ir įdiegti naujas paslaugų (Plaukų transplantacija Turkijoje ir Dantų implantavimas Turkijoje) suteikimo schemas bei rinkodaros inovacijas. Įgyvendinus projektą, sukurtų originalių sprendimų dėka, tikimasi  padidinti įmonės pardavimus ir pelningumą, apimti didesnį vartotojų segmentą, padidinti veiklos efektyvumą, ko pasekoje numatomas  paslaugų žinomumo augimas, bei sukurtas pastovių klientų ratas. Planuojami projekto rezultatai (auganti apyvarta) turės teigiamą poveikį tiek įmonės, tiek šalies plėtrai.

 

UAB „ABK TRAVEL“ įgyvendina ES struktūrinių fondų lėšomis dalinai finansuojamą projektą, skirtą esamų užsienio rinkų plėtrai ir naujų rinkų paieškai.

Kelionių agentūra „ABK TRAVEL“ sėkmingai dirba Lietuvos turizmo rinkoje nuo 2007 m. Per šį laikotarpį UAB „ABK TRAVEL“ užsitarnavo patikimos ir stabilios kompanijos reputaciją. Agentūra siūlo grupines bei individualias poilsines, pažintines, egzotiškas, povestuvines, pramogines, slidinėjimo keliones, kruizus bei keliones į vaikų stovyklas su Lietuvos arba tarptautiniais kelionių organizatoriais. Viena pagrindinių įmonės veiklos sričių – sanatorinio gydymo ir SPA poilsio organizavimas.Įmonė siūlo sanatorinį gydymą, SPA poilsį poilsinį ir medicininį turizmą Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Čekijoje (Karlovy Varuose, Marianske Lazne, Jachimove, Teplicoje), Vengrijoje (Hevize, Haidusoboslo), Slovakijoje, Šveicarijoje, Ukrainoje (Truskavece), Azerbaidžane (Naftalane) bei kitose šalyse. Taip pat teikia informaciją susijusią su vizų išdavimu, kelionės draudimu, rezervuoja viešbučius bei apartamentus visame pasaulyje. ABK TRAVEL dirba tik su patikimais partneriais, todėl turistams poilsio ir gydymo metu gali pasiūlyti kokybiškas paslaugas.

Įmonė, siekdama didinti savo pardavimus, siekia didinti savo paslaugų pardavimą užsienio piliečiams. Šito pasiekti leis dalyvavimas tarptautinėse parodose šio projekto ribose. Jose įmonė pristatys save ir savo paslaugas, didins savo žinomumą tarp potencialių klientų, turės galimybę susipažinti su potencialiais partneriais, kurie galėtų nukreipti turistų srautą į Lietuvą bei kurie pasinaudotų pareiškėjo paslaugomis. Ši veikla ne tik didintų įmonės pajamas, tačiau skatintų kurti novatoriškas ir kokybiškas paslaugas, darbuotojų tobulėjimą ir kompetencijų augimą. Veikla taip pat paskatintų Lietuvos eksporto augimą ir kitose įmonėse, nes pareiškėjo klientai naudotųsi maitinimo, laisvalaikio praleidimo paslaugomis.

Pasibaigus projektui įmonė ir toliau planuoja dalyvauti tarptautinėse parodose siekdama megzti bendradarbiavimo santykius ir plėsti savo rinkas užsienyje. Įmonė ir toliau sieks savo pajamų augimo, kurį sieja su savo produkcijos eksportu. Įmonėje tai siejama su konkurencingumo didinimu, kokybės gerinimu, inovacijų įmonėje diegimu, darbuotojų kompetencijos didinimu. Įmonė ir toliau palaikys santykius su projekto metu užmegztais kontaktais.

Projektui įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 41 342,00 Eur investicijų.

Projekto vykdymo trukmė 2019.07 – 2023-03.

UAB „ABK TRAVEL“ įgyvendina ES struktūrinių fondų lėšomis dalinai finansuojamą projektą, skirtą esamų užsienio rinkų plėtrai ir naujų rinkų paieškai.