Vakarų-Ukraina / Temos

Vakarų-Ukraina

Vakarų Ukraina vienas įdomiausių Ukrainos regionų. Žiema - didingi  Karpatų kalnai, saulėje spindinčios baltos kalnų viršūnės, kvapą gniaužančios slidinėjimo trasos...

Truskavec

Truskavec – tai didelis balneologinis kurortas, kuriame kiekvienais metais poilsiauja ir gydosi apie 300 tūkstančių žmonių. 25-ios kurorto versmės dovanoja žmonėms sveikatą, stiprina organizmą ir gydo.

Ekskursijos-Truskavece

Truskavecas siūlo įvairias ekskursijas. Čia kiekvienas ras sau tinkamą užsiėmimą. Tai gali būti vienadienės ekskursijos po šventyklas ir vienuolynus Užkarpatėje, pilių aplankymas, pasivaikščiojimai po gražius miestelius ir pasimėgavimas vietinės gamtos grožiu.

Schidnica

Shidnicoje Jūs nerasite triukšmingų restoranų, barų, parduotuvių bei  pramogų. Šis  Ukrainos kurortas  siūlo įkvėpti  tyrumo  gaivaus oro, pajusti Karpatų kalnų ramybę, akimirkai sustoti ir pasimėgauti gyvenimo harmonija, ramybe ir tyla.

Odesa

Odessa – miestas prie Juodosios jūros ir 4 pagal dydį Ukrainos miestas. Skirtingų tautybių  kultūrų ir papročių margumynas sukūrė savitą, išskirtinį gyvenimo būdą ir bendravimo tradicijas. Odesa garsėja žmonių laisva dvasia, linksmybėmis ir savita aura.